Закладки

Light of Darkness

Альтернативні назви: Лайт оф Даркнесс

Ігра Light of Darkness: позачасове путешествіе

Кругосветное подорож дарує захват від впізнавання незвичайних традицій народів і споглядання красот ландшафту. Але навіть такий вояж ніщо в порівнянні з переміщенням у часі. Розробники компанії 3Claw вирішили, що гра Light of Darkness стане тим порталом, який відправить гравця в його саме захоплююче пригода на всі віки і легендам.

Герой гри був проклятий Демоном Тіні і загруз в часі. Але він не може допустити, щоб лиходій підпорядкував собі просторово-часової континуум, і береться за зброю, щоб не допустити зміна історії і хаос, який задумав вшити Демон. Він стрибає з однієї епохи в іншу, що простягнулися на 2000 років, зустрічаючись з легендарними особистостями:

  • Робін Гудом
  • Королем Артуром
  • Жанной Дарк
  • Волшебніком Мерліном
  • Антічним правителем Юлієм Цезарем

Сюжет обіцяє бути захоплюючим, і Light of Darkness грати буде дійсно цікаво. Хто відмовиться від спілкування з харизматичними особистостями, які залишили слід в історії, до того ж попутно рятуючи світ від катастрофи? Під час тимчасових стрибком ви знайдете унікальні артефакти, які допоможуть у виконанні місії. Наприклад, цілком реально отримати цибулю Робіна, містичний меч Артура - Екскалібур або магічний посох Мерліна. Тільки уявіть, яка сила виявиться у вас в руках. Якщо її грамотно застосувати, можна приструнити найбільш явне зло.

Вибіраем образ героя

Для участі в настільки захоплюючому пригоді потрібна Light of Darkness реєстрація, після чого приступаємо до вивчення нечисленних представників класів героїв.

  • Воін. Це справжній танк - пре вперед і змітає ворога зі шляху. І не дивно, маючи таких неймовірних розмірів меч. Він не боїться впасти в бою, і подібна хоробрість надає йому сили і вселяє страх ворогу. Його дар незамінний в ближній атаці, а до умінь відносяться: вихор клинків, розрив, удар світла.
  • Ассасін також прихильник ближнього бою і озброєний двома зазубреними мечами. Це природжений вбивця швидкий, спритний, напористий, невловимий для противника. Його вміння: міраж смерті, вихор, танець тіней.
  • Маг наділений даром спілкування з тваринами і вміло керує елементами природи. Йому необхідно постійно вдосконалювати знання таємниць природних стихій, щоб застосовувати магію в повному обсязі. До його вмінням відносяться: смерч, хвиля магії і винищення. Для ураження противника, підходити впритул до нього не обов'язково.

Ето поки всі персонажі, представлені на вибір, але оскільки гра продовжує розвиватися, можна сподіватися, що в майбутньому з'явиться більше різноманітності.

Развітіе персонажів і боі

В Light of Darkness не обійтися без постійного підвищення характеристик. Участь в боях і квести сприяють зростанню не тільки особистих якостей, але також відкриває шлях до безлічі вихованців і екіпіровки (нормальна, раритетна, епічна). Дуже важливо накопичувати хроноенергію в різних івентах, щоб потім поліпшити скіли героя і придбати корисне обладнання.

Прісутствует тут і можливість PvE або PvP битв. Причому багато подій відбуваються в автоматичному режимі. Варто залишити героя без нагляду на кілька хвилин, як після повернення виявиться, що він встиг побувати в декількох місцях і завершити парочку завдань. Щоб взяти управління в свої руки, вступайте в гільдії і вирушайте на Арену, де відбуваються самі легендарні подвиги. Родзинкою іграшки можна вважати якесь відхилення від звичайного сценарію - протилежну стать вільний укладати віртуальні шлюби, і це навіть заохочується бонусами.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more