Закладки

Lineage W

Альтернативні назви:

Lineage W - мобільна гра із всесвіту Lineage

Вона не є повним клоном Lineage 2, це швидше покращена і перероблена для мобільних платформ Lineage 1, яку багато хто пропустив, але тепер мають можливість надолужити втрачене, та ще й у мобільному форматі. У грі панує атмосфера та неповторна чарівність властива всій серії ігор Lineage

Мета грив розвитку свого персонажа інавчанні його новим навичкам. Вирішуй бути позитивним персонажем або лиходієм - грозою інших гравців, реалізована в грі система карми все це дозволяє. Є кілька базових класів персонажів, нижче описані деякі особливості, які допоможуть визначитися, перш ніж зробити вибір і почати грати в Lineage W

  • Монарх (Принц) не найсильніший воїн, але при цьому він є лідером та полководцем. Тільки цей клас може створювати клан, а унікальні його здібності спрямовані на посилення союзників та вказівку загальної мети під час атаки.
  • Лицар потужний воїн, добре бореться проти ельфів запас здоров'я, у яких малий і в ближньому бою вони слабкі, але вразливий для магічних атак та атак з великої дистанції.
  • Ельф дуже сильний клас в умілих руках. Слаб у ближньому бою, але дуже сильний на дистанції як проти лицарів, і проти магів.
  • Маг - має найбільшу силу атаки, загрожує лицарям, але може контролюватись ельфами на великій дистанції.
  • Темний ельф цікавий клас був доданий вже після виходу гри в одному з доповнень. Може завдавати більшої шкоди одиночній цілі, ставати невидимим і підвищувати швидкість пересування загону.

Всі класи поділяються на три категорії, деякі з них можуть поєднувати частково можливості різних категорій. Перший ряд - юніти, що мають величезний запас здоров'я, другий ряд- завдають значної шкоди на дистанції, але слабкі в ближньому бою, і третій ряд підсилюють перші два ряди юніти підтримки. Це класична схема для багатьох ігор такого жанру, в ідеально збалансованій команді обов'язково мають бути присутні на своїх місцях представники всіх трьох категорій. Уважно сприйми вибору персонажа, оскільки під час гри змінити його не можна, доведеться заново розвивати нового знову проходячи вже пройдені квести.

Хронологічно дії в грі, відбуваються через триста років після подій Lineage 2 і можливо фанати всесвіту зможуть знайти невеликі посилання до попередніх частин. Це все той самий фентезі світ, з демонами драконами та підземеллями. У грі безліч квестів на будь-який смак, є групові завдання. Крім того, є щоденні завдання, які не дадуть вам нудьгувати та не дозволять забути про гру на кілька днів.

Система поліпшення та заточування предметів надзвичайно розвинена, але не завжди результатом буде успіх. Все як у житті, можна значно покращити предмет, але можна пошкодити чи навіть повністю знищити його, будьте обережні. Пошкоджені предмети можна спробувати відновити і найчастіше це вдається, а зі знищеними нічого зробити не можна.

Є сотні різних колекцій предметів та екіпіровки, ви зможете вибрати те, що вам сподобається і зібрати весь комплект, для цього реалізована система, яка дозволяє купити у інших гравців потрібні речі та продати непотрібні. Ці комплекти можуть бути досить великі і їх пошук може стати нелегким завданням, але це робить процес створення колекції цікавішим.

Lineage W -завантажити безкоштовно ви можете прямо зараз і грати в неї на пристрої iOS або Android

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more