Закладки

Lords & Knights

Альтернативні назви: Lords & Knights

Феодали і Лицарі онлайн - безкоштовна багатокористувальницька стратегічна гра середньовічної тематики. Ви зможете перенестися в далекі часи і заснувати свою імперію, яка при правильних діях буде стрімко розвиватися і процвітати. На старті Ви отримуєте у володіння місто кинутий жителями через непридатних для проживання умов. На доручених Вам землях Ви виявите лише засохлі поля, порожні будинки та ще зграю жалюгідних на вид воїнів. Все це виглядає досить гнітюче - але без паніки! Ви не тільки з часом приведете все в порядок, а воїнів сформуєте в могутню армію, яку до того ж добре навчіть, Ви ще й піднімете на належний рівень інфраструктуру міста і розширите його територію. Від Ваших старань залежить, заробите чи репутацію серед інших феодалів і чи зможете відчувати себе справжнім господарем середньовічної фортеці. Майбутнє Вашої імперії у Ваших руках!

Грати в Lords & Knights можна як в браузері, так і на смартфонах і на планшетах ПК. Системні вимоги дійсно мінімальні. Відповідними будуть такі платформи: iOS 4. 3, ANDROID 2. 2. Головне - доступ до інтернету. Проекти компанії XYRALITY GmbH завжди відрізняються доступністю, і гра Феодали і Лицарі не стала винятком. Щоб приступити до геймплею Вам буде потрібно створити обліковий запис. Lords & Knights реєстрація - це заповнення декількох полів, а саме електронну адресу і пароль, а також прийняття правил використання та політики конфіденційності. От і все, делов то буквально на хвилину!

Вступивши до лав активної спільноти ігрового світу, Ви зможете знайти собі надійних союзників і буде битися з гідними ворогами. Для тих, хто буде Феодали і Лицарі грати недоліку в суперниках не відчує. Адже безліч інших юзерів потенційно є Вашими супротивниками. А що стосується товаришів, їх потрібно вміти знайти. Не можна довіряти першому зустрічному, вчіться розпізнавати наміри тих феодалів, з якими зіткнетеся на своєму шляху. Вступивши до альянсу, зможете досліджувати і захоплювати сусідні землі. Але в гонці за здобиччю не забувайте стежити за власними оборонними здібностями. Ваше держава не застрахована від нападу, і хто знає, кому прийде в голову зазіхнути на Ваше добро. До речі, використання тактичних і стратегічних можливостей є одним з головних факторів, що впливають на перемогу в найспекотніших боях. Ну і природно, надійна армія. Створюючи загони, Ви повинні дбати про те, щоб до їх складу входили різні юніти. Адже у кожного з них свої здібності та вміння їх знадобляться в різних ситуаціях, що виникають на полях битв.

Що ще потрібно для процвітання імперії, так це достатня кількість ресурсів. Lords & Knights грати - значить постійно піклуватися про видобуток ресурсів і тримати склади під наглядом. Гра Lords & Knights надає можливість використовувати такі види ресурсів: дерево, камінь, руда, мідь, срібло, золото. Окремою категорією є подані. Майте на увазі, що жителі міста можуть різним способом допомагати рости і розвиватися. Так ад'ютанти з радістю візьмуться за виконання місій, як тільки накажіть ім. Вони можуть блискуче справлятися з прибутковими завданнями. Ну, скажімо, влаштовувати пишні фестивалі в замку або організовувати ярмарки. Корисно буде доручити вченим розробку нових технологій. Кому, наприклад, не хочеться мати круті військові машини? Відповідь очевидна, тому зберіть своїх учених в бібліотеці і дайте їм завдання. Нема чого лодирнічать, нехай приносять користь!

Слід згадати і про будівництво будівель. Всього їх має бути 13 у Вашому замку. У кожного об'єкта своє призначення. Отже, Цитадель, Арсенал, Таверна, Бібліотека, Укріплення, Ринок, Ферма, Дроворуб, Склад Деревини, Каменоломня, Склад Каменя, Рудник, Склад Руди - все це основа Вашого благополуччя. Не забувайте, що будівлі повинні поліпшуватися, якщо хочете, щоб від них дійсно був толк.

Обов'язків у господаря середньовічної фортеці дійсно багато і у Вас не буде жодної вільної хвилинки! Але Феодали і Лицарі грати онлайн настільки цікаво, що всі ці турботи будуть Вам тільки приємні. Хочете урізноманітнити своє дозвілля - так в чому проблема? Феодали і Лицарі реєстрація чекає на Вас. Насолоджуйтесь захоплюючим геймплеєм!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more