Закладки

Maestia: Rise of Keledus

Альтернативні назви: Maestia: Rise of Keledus

Maestia: Rise of Keledus online & ndash; це безкоштовна & nbsp; багатокористувацька рольова гра від розробників компанії & nbsp; Destiny Development . І гра Maestia: Rise of Keledus онлайн має незаперечні переваги перед іншими іграми подібного жанру, в першу чергу до них можна віднести відмінну графіку, зручний інтерфейс і відмінно реалізовану систему PvP .

Перед тим як приступити безпосередньо до гри, необхідно упевниться відповідно параметрів комп'ютера і системних вимог & nbsp; гри. О нлайн гра & nbsp; Maestia: Rise of Keledus & nbsp; володіє наступними мінімальними системними вимогами:

- Операційна система: Win dows XP / Vista / Seven ;

- Процесор: 3. 0 GHz ;

- Оперативна пам'ять: 1 Gb ;

- Графічна карта: nVidia 6800GT або аналогічна;

- Вільне місце на жорсткому диску: 10 Gb ;

- З'єднання з Інтернетом;

- DirectX 9. 0c.

Обов'язковою дією перед грою, є р еєстрація в грі & nbsp; Maestia: Rise of Keledus . Для цього необхідно & nbsp; в першу чергу завантажити клієнт гри. Він знаходиться прямо на сайті гри, тому вибравши пункт & laquo; Завантажити клієнт & raquo; можна без всяких пошуків завантажити його на свій комп'ютер. Коли файл скочується, потрібно просто запустити його (він буде під назвою Maestia_Installer. exe) і далі слідувати підказкам майстра. Далі & nbsp; Maestia: Rise of Keledus онлайн & nbsp; реєстрація вимагає створення аккаунта. Щоб створити свій обліковий запис необхідно вибрати на сайті гри розділ & nbsp; & laquo; Реєстрація & raquo ;, де ввести наступні дані про себе:

- електронна адреса;

- логін;

- пароль;

- & nbsp; також необхідно буде прочитати і погодиться з & nbsp; умовами & nbsp; Угоди користувача, Ліцензійної Угоди, договір оферти та Правилами Ігри.

Р еєстрація & nbsp; Maestia: Rise of Keledus не займає багато часу, залишаючи його для захоплюючої гри.

Гравцеві надається можливість і грать у гру & nbsp; Maestia: Rise of Keledus & nbsp; & nbsp; онлайн за одну з двох фракцій:

- Страж їй суперіонного ;

- зберігача їй Знань.

Головна відмінність між фракціями & ndash; це їхні методи ведення бою. Так, Страж і суперіонного борються за перемогу якими можливими способами, за допомогою & laquo; маестов & raquo; в тому числі. & nbsp; Фракція зберігача їй Знань навпаки ж впевнена, що застосування & laquo; маестов & raquo; & nbsp; може призвести до нових бід і нещасть. Ці дві фракції не воюють одна з одною, але й дружніми їх відносини не можна назвати.

Наступне що повинен вибрати гравець - це клас, за який він буде. Користувачеві надана можливість і грать в & nbsp; Maestia: Rise of Keledus за один з & nbsp; чотирьох класів:

- Маг;

- Рейнджер;

- Воїн;

- Клерик.

Маги - & nbsp; дуже сильні і небезпечні противники. Будучи справжніми майстрами різних аур і пентаграм, повелителями отрут, блискавок, льоду і вогню, вони можуть дуже ефективно боротися зі своїми ворогами. Їх атаки не тільки дуже ефективні, але і дуже ефектні: вири виблискуючих блискавок, & nbsp; Туманяна свідомість вогняні спалахи, величезні крижані брили, які валяться з небес на противника, що уповільнюють ворогів снігові спалаху, & nbsp; отруйні стріли і інші не менш небезпечні заклинання. Все це наводить страх і паніку в рядах ворожих військ. Не обділені маги і потужною захисною аурою, & nbsp; яка допомагає союзникам мага протистояти різних отрут, вогню, льоду і електрики. Якщо на дружнього персонажа були наведені якісь заклинання, маг також може їх зняти. Всі ці якості роблять мага дуже корисним і ефективним бійцем при боях, який крім усього іншого підсилює & nbsp; здатності союзників.

Рейнджери майстерно володіють своїм тілом і зброєю ближнього бою. Мало хто знає всі тонкощі маскіровок так добре, як рейнджер. Володіючи величезною силою волі, вони можуть використовувати її для звільнення від & nbsp; різних заклинань противника, від фізичних & nbsp; і магічних атак, для збільшення власної швидкості, доглядів від ударів, стріл. Рейнджери наносять істотно більших збитків при застосуванні зв'язок ударів. Хоч зв'язки ударів у рейнджерів набагато складніше, ніж у інших класів, але ефективність їх куди вище. Застосовуючи зв'язки, необхідно контролювати кожну мить, бо якщо пропустити потрібний момент, всю комбінацію потрібно буде починати заново. При грамотному веденні бою, можна наносити противнику такі сильні удари, від яких він на час буде просто німіти, що дає величезну перевагу в часі, дозволяючи вирішити результат поєдинку на користь рейнджера.

Воїни можуть впливати на свідомість монстрів, змушуючи їх атакувати воїна, захищаючи при цьому більш слабких союзників. Завдяки своєму великому досвіду війни, вони здатні наперед прораховувати кілька кроків супротивника. Озброєний мечем воїн може створити біля & nbsp; себе сферу з виблискуючих лез, потрапляючи в яку противнику не поздоровиться. Рани, що кровоточать, які завдав воїн, можуть остановлівать тільки клериков.

В Maestia: Rise of Keledus грати за клериков & ndash; це означає бути незамінним гравцем на полі бою, оскільки з значення в бою складно переоцінити. Тільки клерики можуть воскрешати померлих в бою союзників. Грати за клерика потрібно не бездумно, а & nbsp; прораховуючи наперед кілька кроків, адже саме ці рішення можуть вирішити результат поєдинку. Клерик може відновлювати життя союзників потроху, або відразу & nbsp; повернути певну кількість життів, спрямовуючи свої дії на групу гравців або на конкретного гравця.

І грать в онлайн гру & nbsp; Maestia: Rise of Keledus необхідно проходячи квести і виконуючи різні завдання, їх у грі багато і досить різноманітних

Maestia: Rise of Keledus онлайн гра також порадує & nbsp; гравців мно жество PvE і PvP режимів, і багатьма & nbsp; іншими приємними сюрпризами. & nbsp; & nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more