Закладки

Magic World 2

Альтернативні назви: Magic World 2

І гра Magic World 2 & ndash; захоплююча багатокористувацька гра від компанії Shanda Games. Гравців чекає небезпечний і захоплюючий світ битв, де кожен зможе проявити себе з найкращого боку і показати чого він вартий в бою. & nbsp;

Перед грою необхідно перевірити відповідність & nbsp; параметрів комп'ютера і системних вимог гри. mw2 онлайн гра, яка володіє наступними мінімальними системними вимогами:

- Операційна система: Win dows XP / Vista / 7;

- Процесор: Intel Core 2 Duo;

- 1 Гб оперативної пам'яті;

- Відеокарта: Nvidia GeForce 7600 128 Мб;

- 5 Гб вільного місця на жорсткому диску;

- Підключення до мережі Інтернет.

Наступною необхідною процедурою є mw2 онлайн реєстрація . Ця процедура проходить прямо на сайті гри і займе всього кілька хвилин. Вибравши розділ реєстрація & nbsp; mw2 , необхідно ввести наступні дані:

- адреса електронної пошти;

- пароль;

- а також потрібно буде прочитати і погодиться з & nbsp; умовами & nbsp; користувальницької угоди.

Далі необхідно завантажити клієнт гри. Він знаходитися прямо на сайті, і вибравши пункт & laquo; Завантажити & raquo; почнеться завантаження. Після того як файл буде завантажений, необхідно просто запустити його і далі слідувати підказкам. На цьому реєстрація в грі & nbsp; mw2 закінчується і можна приступати до гри.

В mw2 & nbsp; грати можна за наступні класи: Воїн, Друїд , Маг , Стрілок і Боєць . Кожен клас має свої недоліки і переваги в порівнянні з іншими, тому грати в & nbsp; mw2 необхідно за & nbsp; персонажа, який найкращим чином підходить під особисту тактику ведення бою гравця.

Воїн & ndash; це персонаж, який хороший як в атаці, так і захисті. Завдяки цьому, він може бути використаний у всіх & nbsp; видах битв. Маючи потужні обладунки і шолом, він дуже добре захищений, і ворогам дуже не просто його перемогти. Зброєю воїну служать меч і булава, і разом з його майстерністю в бойовому мистецтві і вмінням володіти зброєю роблять його грізним суперником.

Стрілок & ndash; це представник раси ельфів, що володіє неймовірною тривалістю життя & nbsp; і спритністю. Завдяки цьому вони володіють уміннями, недоступними звичайним людям. Основною зброєю стрілка є цибуля, за допомогою якого він може вражати супротивника на великій відстані. Саме стрільцям предлежит більша частина книг з історії всього континенту, також вони є хорошими менестрелями.

Маг & ndash; це персонаж, який може & nbsp; підпорядковувати собі стихії і розум інших персонажів. Його духовний розвиток перебувати на вершині можливого, завдяки чому в бою він неймовірно сильний. В якості зброї маг використовує магічний посох і магічну сферу. Єдиним недоліком мага є ближній бій, де він поступається іншим класам.

Друид & ndash; представник найдавнішої раси, яка довгий час жили в лісах, і жили б там досі, якби їх не турбували демони. І грать в онлайн гру & nbsp; mw2 & nbsp; за друїдів & ndash; означає бути під опікою сили природи, яка допомагає друїдам знищувати своїх ворогів і оборонятися від них. Їхня зброя в бою & ndash; це бойовий диск і батіг.

Боєць & ndash; особливий клас у грі, перевагою якого є ближній бій, в якому йому немає рівних у всьому світі. Колись це була мирна раса, яка не цікавилася війною, але & nbsp; небезпечний світ змусив їх освоїти бойове мистецтво. Після довгих років тренувань вони досягли піку майстерності в ближньому бою і тепер всім, хто підходить до них на ближню дистанцію приємного мало. У бою вони використовують дубини і бойові рукавиці. & nbsp; & nbsp;

І гра mw2 є відмінним представником багатокористувацької гри, якість графіки в якій знаходитися на вищому рівні. Зручним і простим у грі також є інтерфейс. Таким чином, грати в гру & nbsp; mw2 онлайн буде не тільки цікаво, а й зручно. & nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more