Закладки

Man or Vampire

Альтернативні назви:

Man or Vampire гра, що поєднує в собі два жанри, пересування по світу як в RPG, а під час бою гра найбільше нагадує покрокові стратегії. У грі гарна гексагональна графіка, гарне озвучення та підбір музики. Тут вам належить дослідити величезний фентезі світ у супроводі команди помічників, попутно розвиваючи навички свого персонажа та бійців із команди.

Перш ніж грати в Man or Vampire відвідайте редактор персонажа і створіть головного героя вибравши зовнішність та параметри так як вам подобається.

Головний герой у грі вампір і він може перетворити на вампірів своїх супутників або використовувати їх як їжу.

Бійців у свій загін ви вербуєте за гроші. Іноді поспілкувавшись із ними попередньо, можна значно зменшити ціну найму.

У кожного з бійців є граничний рівень, вище якого вони не можуть розвинутися. Бажано врахувати це за найм.

У грі є кілька класів бійців:

  • Воїни чудово почуваються під час ближнього бою, але вразливі для дистанційних атак
  • Лучники завдають значної шкоди стрілами перебуваючи на відстані від супротивника, але в ближньому бою виживають недовго
  • Маги як і лучники дуже грізні бійці на дистанції, ближнього бою не люблять, мають дуже маленький запас життя
  • Підтримка маги і лікарі, які надають допомогу у відновленні сил вашим воїнам, можуть послаблювати ворожих бійців, але в ближньому бою практично беззахисні

Намагайтеся скласти команду так, щоб у ній були бійці всіх класів і доповнювали сильні сторони один одного під час бою.

Як вампір, ви можете будь-кого з воїнів під вашим керівництвом перетворити в собі подібного вживши його в їжу і посиливши цим свого персонажа. Після перетворення воїн зможе й надалі боротися у вашому загоні і навіть стане значною мірою сильнішим бійцем. Наскільки саме сильнішим він стане після звернення в кожному випадку передбачити неможливо, але іноді це дає величезну надбавку в характеристиках.

Або якщо він занадто слабкий для загону, ви можете знищити його, поглинувши душу. В результаті отримавши субстанції різних видів, що використовуються для посилення зброї, броні або навичок загону.

Після перетворення боєць перестає отримувати досвід, підвищувати рівень і не може далі розвивати здібності, тому до перетворення краще прокачати його навички максимально.

Персонажі спілкуються між собою і відрізняються рівнем інтелекту, щоб вони добре ладнали краще якщо їх інтелект буде приблизно рівним.

Пересуваючись по карті і виконуючи завдання, ви будь-якої миті якщо поблизу немає ворогів маєте можливість телепортувати себе і свій загін у притулок, щоб перевести дух і заповнити сили.

Бойова система покрокова не надто складна, зрозуміти, що потрібно робити буде легко. З більшістю противників боротися відносно легко, якщо ви не забуваєте розвивати і формувати сильну команду. Але можна зустріти босів та їх перемогти дуже непросто, для кожного з них потрібна правильна тактика.

Man or Vampire скачати безкоштовно на Android ви можете прямо тут, перейшовши за посиланням на даній сторінці.

Почніть грати прямо зараз похмурий світ, наповнений магією, чекає новачків, чи зумієте ви вижити там?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more