Закладки

Manhunt

Альтернативні назви: Manhunt

Гра Manhunt є незвичною скандальної комп'ютерною грою. Дана гра розроблена в жанрі в жанрі стелс-екшену, дії в якій відбуваються від третьої особи.

Комп'ютерну гру скачати Manhunt можуть тільки повнолітні гравці. Для неповнолітніх користувачів доступ до гри закритий. Гру Манхант скачати можна і на будь-якому іншому сайті, який надає таку можливість. Наприклад, це можна зробити на торренте.

У Вас є унікальна можливість подивитися про гру Manhunt відео. У відеороликах розкривається основна інформація про гру, представляються персонажі, зброя і багато іншого.

Рс Manhunt - це унікальна гра з неймовірними персонажами. З деякими з них Ви можете познайомитися в даному огляді:

1. Цей персонаж був засуджений до смерті за допомогою ін'єкції, проте він був «врятований». Джеймс серйозний і похмурий. Він краще за всіх заб'є ворога.

2. Він за професією режисер. Раніше був дуже знаменитим, а зараз зніме розпусні фільми. Він стежить за головним героєм та інформує його за допомогою спеціальної апаратури.

3. Він лідер Псів Війни, а також помічник Старквезера. Він застосовує грубу силу, примушує банди підкорятися йому. Його вбиває Кеша. В одній з глав Кешу треба було його провести по деякому напрямку.

6. Журналістка є репортером, яка намагається розгадати справу Старквезера. Кешу необхідно відвести її в апартаменти, для того, щоб вона змогла забрати докази злочинів Старквезера.

7. Гарі Шейффер є начальником поліції в Карсер-сіті. Цей персонаж підлеглий Старквезера. Після вбивства свого начальника його звинуватили в корупції.

8. Лідер Цербера є командувачем Цербера по ходу гри, а також відправляє головного персонажа в різні місця. Його вбив протагоніст.

Білий кролик є людиною, переодягненим у костюм кролика. Цей персонаж поплічник Старвезера. Його зброя - дробовик. Був убитий протагоністом.

Манхант гра, яка багата супротивниками:

Скіни є бандою скінхедів, яка полює за головним персонажем. Пси Війни є групою військових ветеранів, а також професійними мисливців за головами. Відморозки є зборищем психопатів, які страждають психічними захворюваннями.

7. Поліція Карцер-Сіті є поліцією Карцер-Сіті

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more