Закладки

Manor Lords

Альтернативні назви:

Manor Lords дуже реалістична стратегія реального часу. Графіка у грі на рівні найкращих представників даного жанру. Озвучка виконана якісно, музика зі смаком підібрана та не втомлює з часом.

Традиційно на початку гри вам покажуть, як взаємодіяти з інтерфейсом під час короткого навчання. Далі вам потрібно буде самостійно вибудовувати стратегію, яка приведе до успіху ваше невелике поселення.

Бути середньовічним лордом зовсім не так просто, як може здатися. Особливо якщо ви хочете стати добрим правителем для людей, які перебувають у вас у підпорядкуванні. У процесі гри ви отримаєте можливість переконатись у цьому.

Дія описана тут відбувається в 14 столітті нашої ери в місцевості, яка називається Франконія.

Отримавши під своє керівництво всього кілька возів із поселенцями вам потрібно постаратися заснувати невелике село, а далі розвивати її до розмірів досить великого для тих часів містечка.

Доведеться контролювати відразу кілька сфер життєдіяльності поселення:

  • Дослідіть прилеглі землі у пошуках ресурсів
  • Добуйте камінь, дерево та їжу в достатніх кількостях, щоб забезпечити зростання селища
  • Знайди родючі землі придатні для землеробства і засійте поля
  • Вивчайте нові технології це дозволить розвивати виробництво
  • Облаштуйте казарми та тренувальні табори для навчання воїнів

Як неважко зрозуміти з цього списку, встигати стежити за всім буде дуже непросто, але згодом деякі процеси можна буде автоматизувати.

Розробники постаралися зробити ігровий світ та побут мешканців максимально наближеним до справжнього життя людей у ті часи. При забудові поселення на центральній площі розташується ринок, що тоді було гаразд. Від нього на всі боки розходяться житлові та ремісничі вулички. Розташовуйте будівлі як вам сподобається без прив'язки до сітки ігрового поля, обертайте їх так як вам захочеться відповідно до свого уявлення про те, як мають виглядати вулиці.

Освоюйте нові ремесла, їх дуже багато від ковальства до бджільництва. Все зроблене в поселенні може бути продано для отримання прибутку.

Чим успішніше буде ставати ваше містечко, тим більше охочих з'явиться відібрати все це силою. Подбайте про захист. Селяни, озброєні вилами та косами борються не надто ефективно. Для формування військової дружини побудуйте казарми та тренувальні табори, де юнаки, які підходять для військової справи, зможуть проходити навчання.

Битви відбуваються в режимі реального часу. Бойова система не надто складна все-таки це більша економічна стратегія ніж військова. Але так вже склалося, що в ті часи зовсім без військової справи було неможливо обходитися через часті воїни та хвіртки розбійників.

У грі присутня зміна пір року. Грати в Manor Lords в зимовий період непросто, особливо якщо напередодні ваше місто взяло участь у битві і зазнало великих втрат. До зими краще починати готуватись заздалегідь, інакше пережити її без втрат буде складно.

Manor Lords скачати безкоштовно на ПК, не вийде, на жаль. Гра можна придбати на платформі Steam або на офіційному сайті розробника.

Якщо хочете на час гри стати середньовічним лордом у вкрай реалістичній симуляції, встановлюйте гру прямо зараз!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more