Закладки

Marsaction: Infinite Ambition

Альтернативні назви:

Marsaction Infinite Ambition космічна стратегія для мобільних пристроїв. Прекрасної якості графіка порадує гравців. Музичні композиції добре підібрані, озвучення виконане якісно. У грі вам належить керувати космічною базою, розташованою на Марсі.

Є досить цікавий сюжет.

Дія відбувається у далекому майбутньому. Марс був колонізований людьми. У ході колонізації виявилося ця планета вже житла. Проживають на ній дружні інсектоїди, яким людство дало назву Рой.

Багато років все було добре, а потім у цієї раси комах відбулася мутація, яка зробила їх неймовірно агресивними. Над існуванням поселенців на Марсі нависла загроза. Вам доведеться допомогти вижити колоністам, а крім цього, необхідно з'ясувати, що викликало таку мутацію у дружньо налаштованих раніше до людей істот.

Почавши грати в Marsaction Infinite Ambition ви отримаєте в управління невелику базу з колоністами, що вижили.

Перш ніж приймати доленосні рішення потрібно пройти невелике навчання. Як і в багатьох інших іграх, важливо навчитися взаємодіяти з ігровим інтерфейсом.

Після цього приступайте до справи, не витрачайте часу марно, адже на вас чекає чимало складнощів.

  • Дослідіть територію планети
  • Налагодьте видобуток ресурсів, які вам потрібні для розширення бази та створення техніки та зброї
  • Знаходьте вцілілі поселення людей і евакуюйте тих, хто вижив, але остерігайтеся агресивних представників місцевої фауни
  • Розвивайте технології та покращуйте виробничі будівлі
  • Створіть сильну армію і озброїте її найсучаснішою зброєю
  • Знищуйте представників рою і спробуйте з'ясувати природу їхньої неймовірної жорстокості

Встигати займатися та спланувати все буде складно. Але саме необхідність обмірковувати кожен наступний крок робить гру настільки цікавою. Потрібен постійний баланс у всьому. Не можна витратити на розширення бази занадто багато ресурсів, ризикуючи залишити її беззахисною. Але й витратити все на армію так само не можна, може виявитися, що не вистачає ресурсів на утримання такої кількості військ. Намагайтеся поетапно розвивати усі напрямки діяльності.

Вербуйте бійців, що прибувають у космопорт, і зберіть загін з талановитих воїнів. Кожен командувач має унікальні навички, які поширюються на всю групу воїнів під його керівництвом.

На ворожій планеті, що стала, можна зустріти настільки сильних ворогів, з якими не впорається поодинці. Але не впадайте у відчай, ви зможете познайомитися з іншими гравцями по всьому світу і створити альянс. Це допоможе як розвиватися найшвидше всім його учасникам, так і посилювати війська один одного під час битв.

Внутрішньоігровий магазин дає можливість купити ресурси, унікальні артефакти та героїв за ігрову валюту або реальні гроші. Асортимент періодично оновлюються та бувають дуже щедрі знижки.

Marsaction Infinite Ambition скачати безкоштовно на Android ви можете перейшовши за посиланням на даній сторінці.

Встановіть гру прямо зараз, врятуйте колоністів, які опинилися у смертельній пастці!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more