Закладки

Marvel Avengers Alliance

Альтернативні назви: Marvel Avengers Alliance

Гра Marvel: Avengers Alliance - це покрокова соціальна гра, яка була номінована. Для Marvel: Avengers Alliance онлайн запланована версія для Android.

Найкраще для нових ігор - це більш потужні комп'ютери.

У Marvel: Avengers Alliance реєстрація не доставить Вам багато клопоту. Для реєстрації Вам потрібно буде виконати наступне:

1. Зайти на сайт, присвячений цій грі.

2. Записати в першу комірку адресу своєї поштової електронної скриньки.

3. Ввести надійний пароль, використовуючи комбінацію цифр і букв.

4. Написати місяць, день і рік свого народження.

5. Натиснути на кнопочку « Spielen ».

Гра MAA познайомить Вас з усіма своїми особливостями і героями.

Грати в Marvel: Avengers Alliance ви будете, пізнаючи всі шість класів, які створені в грі:

1. Універсали - це нейтральний клас. Він не має сильних і слабких сторін по відношенню до інших класів. Відомі Універсали - це Ангел, Звір, Пересмешник, Розбійник, Punisher.

2. Blaster. Вони сильніші Bruisers. Цей клас має смертельними ударами і ігнорує оборону Bruisers при атаці на них. Але вони слабкіше тактику. Вони зазвичай мають високий статус атаки.

3. Bruiser. Bruisers сильні проти Scrapper, але слабкі проти Blaster. Вони зазвичай мають високий захист і високий стан здоров'я.

4. Scrapper. Вони сильніші Шпигунів. Слабкість проявляють при боротьбі з Bruisers. Вони зазвичай мають високий статус точності.

5. Шпигуни. Їм випадає можливість бути сильний тактик, але слабкіше Scrapper.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more