Закладки

Mass Effect 3

Альтернативні назви: Mass Effect 3

До нещастя, захоплюючий і цікавий жанр наукової фантастики сьогодні сміливо можна заносити до Червоної книги. І хоч певну кількість фентезі-історій про космічні кораблі і грізних прибульців виходить регулярно, зарахувати їх до оригінального науково-фантастичного жанру можна з натяжкою. Нагадаємо, що наукової вважається та фантастика, що не суперечить досягненням науки сучасності, чого вже точно не можна сказати ні про нинішній кінематографі, ні про ігри, тим більше. Однак Mass Effect 3 - гра, яка намагається відроджувати справжню фантастику. Помітно, що розробники гарненько вивчили всі особливості та основні характеристики жанру, перш ніж приступили до роботи над трилогією. Навіть самі наворочені фантастичні моменти в грі виглядають природно, піддаються законам логіки і поясненням (ну, звичайно ж, якщо ви не критик, і не будете копати аж надто глибоко, намагаючись знайти невідповідність того чи іншого моменту реальності). Хороша і правильна науково-фантастична гра - це найбільш підходяща характеристика Mass Effect 3 рс.

За основу наукової ідеї проекту узятий такий собі «нульовий елемент», який дозволяє змінювати масу різних об'єктів в довільних межах. Розробники гри дозволили собі припустити, що ближче до XXII століття цей елемент, він же - ефект маси - буде використовуватися скрізь і всюди, (в Mass Effect 3 місії деяким чином демонструють його в дії, при бажанні зможете розібратися! ). Причому актуальним він буде у всіх сферах життя і діяльності людини: у двигунах літаків і космічних кораблів, зброї, побутових предметах. На перший погляд все може здатися досить-незрозумілим і нереальним, проте ж, розібравшись серйозніше, знайти пояснення можна всьому без винятку. Більш того, самий нереальний елемент в Mass Effect 3 - зброя, яка працює за рахунок змінних теплопоглотітелей, і то має наукове обгрунтування. Як видно, творці гри до власного творінню підійшли з максимальною відповідальністю. А що як не поєднання якісного геймплея і більш чи менш реалістичного сюжету є запорукою успіху?

Перш ніж ви захочете Mass Effect 3 скачати, задумайтеся, чи знайомі ви з попередніми частинами проекту. Якщо ні, то справжнього задоволення від гри отримати не вдасться. Рекомендуємо настійно терміново надолужити згаяне. До того ж, перша і друга частини Ефекту Маси нічим не гірше заключного проекту трилогії. Увійшовши в гру, ви дізнаєтеся, що легендарний герой Шепард був звільнений з організації, проте надовго без роботи залишитися, звичайно ж, не зміг. Вже знайомі в Mass Effect 3 персонажі і новачки будуть допомагати головному герою в черговий раз рятувати Землю від навали женців. Нарешті шанувальники проекту дочекалися розв'язки - всі сюжетні лінії сходяться в третій частині. Уявити наочно все, що приготувала для вас гра можна, подивившись до Mass Effect 3 відео-трейлер. Повірте, ви не зможете залишитися байдужим!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more