Закладки

Mergeland Alice's Adventure

Альтернативні назви:

Mergeland Alice's Adventure гра головоломка про злиття предметів. Грати можна на мобільних пристроях. Графіка деталізована та барвиста як справжній мультфільм. Озвучені персонажі чудово, музика весела.

У цій грі на вас чекає світ Аліси в Задзеркаллі. Під час гри ви зустрінете всіх персонажів, описаних у книзі Льюїса Керрола. Задзеркалля дуже цікаве місце, там немає нічого неможливого, а дива трапляються на кожному кроці.

  • Дослідіть казкове Задзеркалля
  • Познайомтеся з місцевими мешканцями та перегляньте визначні пам'ятки
  • Виконуйте завдання
  • Поєднуйте предмети, щоб отримати можливість пройти далі

Все це чекає на вас під час гри. Для того, щоб почати грати в Mergeland Alice's Adventure, необхідно пройти навчання, це буде цікаво і не займе багато часу.

Після цього можна приступати до гри. Казковий світ оповитий магічним туманом і тільки виконуючи завдання та використовуючи магію злиття предметів, ви можете розвіяти цей туман.

Складність завдань у міру просування значно зростає. Потрібно більше часу для того, щоб отримати необхідні для завдання предмети.

Для отримання базових об'єктів потрібна енергія, яка з часом закінчується. На її поповнення йде час. Цей час можна провести з користю, граючи в міні ігри.

Підвищення рівня приносить користь та унікальні речі. Намагайтеся швидше виконувати завдання та накопичувати окуляри досвіду.

У грі на вас чекає багато веселощів, адже це знамените Задзеркалля. Отримання деяких предметів не піддається логіці, але у цьому казковому місці логіка працює інакше. В інформації про предмети вказано за допомогою яких комбінацій можна отримати.

Накопичуйте ігрову зароблену виконанням завдань, вона допоможе знайти вихід із складних ситуацій.

Відвідуйте гру щодня та отримуйте щоденні та цінніші щотижневі нагороди за вхід. Таким чином, розробники намагаються винагородити вас за любов до гри.

Реалізована зміна пір року. На Вас чекають цікаві тематичні конкурси присвячені сезонним святам. Під час цих подій можна виграти унікальні прикраси для створення святкового настрою та багато інших цінних призів.

Не відключайте автоматичне оновлення, щоб не пропустити ці події, в інший час багато призів будуть не доступні.

Внутрішньоігровий магазин дозволяє придбати предмети необхідні для завдань, енергію та бустери. Часто бувають дні розпродажу. Оплачувати покупки можна ігровою валютою чи реальними грошима. Гроші витрачати не обов'язково, такі витрати дозволять подякувати розробникам за їхню працю, а вам як бонус дадуть можливість трохи швидше підвищувати свій рівень у грі.

Для гри необхідне інтернет з'єднання. Добре, що вже майже не трапляються місця, де відсутнє покриття операторів мобільного зв'язку.

Mergeland Alice's Adventure скачати безкоштовно на Android можна скориставшись посиланням на цій сторінці.

Встановлюйте гру і починайте грати прямо зараз якщо любите казку про Алісу в Задзеркаллі та головоломки!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more