Закладки

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain

Альтернативні назви: MGS 5 The Phantom Pain

Metal Gear Solid 5 Привидний біль: Змія повертається.

Коли в 2012 році вперше була оголошена гра Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain, її представляла студія Dick Moby, яка досі не була відома. Однак фанати швидко перехопили зв'язок з попередніми серіями Metal Gear, а Йоаким Могрен (Joakim - з анаграми Kojima) - директор студії, підтвердив, що нова частина є природним продовженням попередніх історій.

1. 03, 2015, Kojima Productions запустила таймер на своєму сайті, а 4 березня з'явилося інформаційне відео з повідомленням про те, що Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain можна завантажити 1. 09 2015 для популярних платформ:

  • PC (Windows)
  • PS3
  • Один Xbox
  • PS4
  • Xbox 360

Гра грається в дещо забутому жанрі стелс-дії, де дії полягають у непомітному русі персонажа в просторі. Його завдання не буде виявлятися, і він ховається, тіні пробігають від кришки до покриття, одночасно якомога спокійніше знищуючи ворогів, намагаючись не бути відкритим, щоб не зазнати невдачі місії.

Відтепер в іграх вони часто вважають за краще діяти більш нахабно, відкрито і зухвало, змушуючи героя йти проти правил реалізму і виконувати неймовірні трюки під час перестрілки, дії стелс рідко використовувалися. Мало продуктів можна віднести до цього жанру, і Metal Gear є одним з небагатьох, хто продовжує успішно розвивати його.

Характеристики світу Metal Gear.

Вони дізналися, що ця акція розгорталася в період, коли громадянська війна на кордоні з Заїром бушувала в Анголі, а в Афганістані радянські війська брали участь у бойових діях.

Десятий епізод Metal Gear був першим з відкритим світом, в якому герой може вільно рухатися, коли він радує гравця. Правда, існує певне обмеження, коли персонаж зайнятий виконанням місії.

головний персонаж Змії, він раптом прокинувся від дев'ятирічної коми на британській військовій базі, розташованій на Кіпрі. З цього моменту Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain на ПК посилає його на нові випробування, щедро роздаючи удари долі і заливаючи пекучі кулі, ніби вимагаючи повернути користь на стільки пожертвуваних років спокійного сну.

купців XOF, здавалося, знали про це і чекали два тижні, даючи Snake часу, щоб відновити, а потім напали на лікарню, вбиваючи не тільки персонал, але і пацієнтів. Змія також хотіла шити для компанії, але вижив пацієнт, Ізмаїл, втрутився. Разом, намагаючись втекти з лікарні, вони піддаються нападу згоряючої людини, керованої третьою дитиною. Вони викрадають швидку, але потрапляють в аварію і, прокинувшись, Снейк бачить, що Ізмаїл зник, але переслідувачі повернулися. Потім відбувається зустріч з Оцелотом, допомагаючи Зміїні втекти, але це лише початок, і ще є багато погонів і зустрічей.

Гра надзвичайно реалістична і красива, з добре збалансованою системою управління, і хто вирішив придбати Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain однозначно не пошкодує про придбання, тим більше що він містить російську версію.

системних вимог.

Site MGS5 фантомний біль розміщує інформацію з мінімальними та рекомендованими системними вимогами, які роблять ігровий процес комфортним. Мінімально достатньо, щоб почати гру, але чим вище продуктивність, тим краще.

  • ОС: тільки 64-біт / Windows 7/8/10
  • Процесор: Intel Core i5-4460 (3. 40 ГГц). Але краще: Core i7-4790 (3. 60GHz)
  • OP: 4 Гб оперативної пам'яті (краще 4 ГБ ОЗУ і вище)
  • Відеокарта: NVIDIA GeForce GTX 650 (2 Гб). Краще: NVIDIA GeForce GTX 760 * DirectX 11
  • Місце: 28 ГБ.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more