Закладки

Mobile Royal

Альтернативні назви: Мобайл Рояль

Mobile Royal на ПК - стратегічні битви в фентезі міре

Ігра Mobile Royal від студії IGG давно зарекомендувала себе як якісну стратегію з елементами активних боїв. Стань одним з правителів могутнього королівства. Бийся з полчищами зверолюдей, атакуючих з усіх боків. Використовуй свої навички стратегічного і тактичного планування для перемоги над ворогом. Врахуй, кожне королівство на мапі бореться за своє місце під сонцем. Поспішай, герой, тебе все зачекалися!

Мобайл Рояль Начало

Ваш замок палає, його атакую u200bu200bзверолюдей. Чекайте підмоги від Бренора - це Паладіна, він відмінний в бою. Приймайте його на службу і приступіть до війни. Бій проходить на невеликій ділянці землі, де ваші загони на чолі з героєм борються з загонами і героєм ворога. Для перемоги ви повинні здолати їх для цього можна використовувати ще і унікальні здібності. Ви здобували перемогу, але ворог вводить в гру Іфритом - могутнє істота, вивергають вогонь. Швидко використовуйте силу свого дракона, щоб перемогти.

После битви, займіться відновленням міста і замку, адже замок - це ключ до успіху і могутності. Далі вирушайте до каменя переміщення. Там ви знайдете серію битв, в яких перемагаючи можна отримати камені для призову нових могутніх героїв. Вступаємо в своє перше бій. Виберіть свого основного героя і унікальну здатність, в даному випадку це заклик вогненної мощі дракона і натисніть "бій". Бій проти гномів, мабуть вони хотіли повернути свої речі, переплутавши нас з грабіжниками - їм же гірше! Наш герой знову відмінно показав себе. Пам'ятайте, що герої ведуть ваших солдатів в бій, а так само допомагають з постачанням і підсилюють військо. Постарайтеся зібрати якомога більше героїв, щоб отримати перевагу в широкому спектрі ситуацій.

Попробуйте закликати свого другого героя САОР. Вона жрець і буде відмінним цілителем для ваших солдатів. Всього в бій можна брати до чотирьох героїв, а в грі їх 30 штук. Найцікавіші з них:

 • Скарлісс, некромант, командує стрільцям - намагалася запобігти громадянській війні за всяку ціну. Коли її спроби провалилися, вона звернулася до некромантіі, щоб дати своєму народові спільного ворога, тим самим об'єднавши його.
 • Реджінальд, лицар, командує кавалерією - член королівської сім'ї, провів своє дитинство в розкішному замку. Навчався у кращих наставників в країні, виявляв особливий інтерес до конфліктів минулого. Намагається довести, що саме він гідний спадкоємець свого короля.
 • Бальтазар, Архідемон, командує кавалерією - ніхто не знає чому напівдемон Бальтазар прокинувся від сну, проте факт залишається фактом: майстер чорної магії тепер залучений в конфлікт між Людьми і зверолюдей.
 • Ізабель, найманець, командує стрілками - коли в дитинстві її сім'ю вбили демони, вона присягнулася помститися і зробила це за мету свого життя. Тому від неї можна почути тільки одну фразу "Я вбиваю демонів".
 • Атлас, голем, командує кавалерією - унікальний голем, який полюбив пісні бардів про героїчні діяння героїв. Він розуміє, що його борг це захист і справедливість. Сил на це йому вистачить з лишком.
 • Танака, ронин, командує піхотою - незрівнянний боєць, який не знає страху, скромний і знають ціну честі. Її справжні наміри досі залишаються загадкою. Але є припущення, що вона шукає гідного лідера.

Каждий з героїв унікальний у своїй історії і в своїх навичках. Кожен корисний в окремих випадках. Комбінуйте їх з розумом і вам не буде рівних в бою.

Mobile Royale Строітельство

Помімо битв, вам доведеться відбудовувати своє місто із замком на горі. А будувати вам доведеться ось що:

 • лазарет - необхідний для лікування солдатів. Улучает його, що б збільшити кількість солдатів, яких можна лікувати за раз;
 • академія - тут проводяться дослідження, що дозволяють вашому місту рости. Покращуючи її ви підвищуєте швидкість досліджень;
 • храніліще - захищає ваші ресурси від ворогів. Покращуючи його, ви збільшує кількість захищених ресурсів;
 • сокровіщніца - дозволяє робити вклади кристалів. Покращуйте її, щоб збільшити максимальний розмір вкладу;
 • казарми - необхідні для тренування різних типів військ. Покращуйте їх, щоб збільшити кількість солдатів, яких можна тренувати одночасно.

Ето основні споруди, інші будуть відкривати по ходу гри і досягненні певних рівнів.

Скачать Mobile Royal на ПК дуже просто. Досить для початку встановити Bluestacks на свій комп'ютер, потім встановити гру і грати безпосередньо з емулятора.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more