Закладки

MonstersArmy

Альтернативні назви: MonstersArmy

MonstersArmy Online - багатокористувацький браузерний жанр фантастичної гри. Ви опинитесь у світі, де не зупиняєте боротьбу між вампірами та перевертнями. Приєднавшись до одного з них, вам доведеться взяти вогнища в свої руки і створити потужну колонію. Ваш замок і буде притулком між іграшками проти полювання. Звичайно, ніхто інший не є звичайною людиною, і не думає про те, що сталося з ним, може статися так. Але в будь-якому випадку, і як тільки ви почнете грати з MonstersArmy, це вже відбулося. Коли вас напали в темних лісах, коли ви стежите за своїм способом, маючи роботу, ви прокинулися зовсім іншим. Тепер - ти хочеш пити криваву м'якоть. Вічний голод потягне за дії, які останнім часом здавалися зневіреними та огидними. Треба вижити і робити все можливе, щоб почувати себе комфортно в новому іміджі. Врешті-решт, навіть починайте задавати собі питання - і, можливо, краще, що все це сталося? І все це буде доступно вам, як тільки ви передасте реєстрацію MonstersArmy. Створити обліковий запис - це досить простий процес. Потрібно заповнити такі поля, як адреса електронної пошти, ім'я користувача, пароль (підтвердження), а потім позначте поле, тим самим уклавши угоду, і висловили бажання отримувати новини, а потім перегляньте пошту та відкрийте лист, який ви надіслали. Лист - це посилання для активації вашого облікового запису. Це все бізнес. Настав час насолодитися MonstersArmy Online. До речі, низькі системні вимоги дозволяють це робити практично кожен. Так вперед!

На початку ви повинні вирішити, кому також хочеться належати. Вампір - з унікальними майновими навичками ночі, перевертнем - надменними підвищеними інстинктами, які наділені великою силою і швидкістю. Те, що вампіри та перевертні борються в цьому незвичайному світі за їх перевагу. Ваше завдання - зробити їх володіння неприступною, створити потужну армію, яка не боїться вступити в конфлікт, а також постійно займатися дослідженнями, будівництвом, розвитком нових навичок. Ваші повноваження зрештою стають все більш вражаючими, і ви відчуваєте, що готові до цього. Тільки гра MonstersArmy дає можливість випробувати незабутні почуття!

Так ти вижив і став реінкарнацією своїх вбивць. Дуже багато думок про те, як ні, потрібно негайно зайнятися невідкладними справами. Що стосується замку, то на його території необхідно побудувати багато різних будівель. Звичайно, не одразу. Але поступово всі ці об'єкти будуть побудовані на вашій території. І люди і золото по черзі є одними з найцінніших ресурсів. Якщо ви почуваєте себе досить сильним, і ви думаєте, що маєте достатньо багатства, то ніхто не припинить атакувати сусідів з пограбуванням. І ресурси є цінними джерелами нейтральних міст. Тому не сидіти спокійно.

А, щоб мати шанси на успіх, зібрати вражаючу армію. Гра монстр-армії дозволяє створювати групи підрозділів, таких як спеціальні підрозділи, аеронавігаційні підрозділи, піхотні та кавалерійські підрозділи. Вражаюче? Правильно, головне мати мудрість, щоб все це управляти!

Важливою складовою геймплея - дослідження. Вони допомагають виявити особливі здібності. Знижуючи це вампірам, Bloodlust, Поліпшення льотної здатності, Контроль за розумом та Поліпшення Зцілення, а також здатність перевертнів зараховуються до Зниження голодування, Люпин, Воюючий Вовк та Тактика Пакетів. Перейти в геймплей прямо зараз, щоб забезпечити багатий дозвілля! Удачі!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more