Закладки

Mount & Blade

Альтернативні назви: Mount & Blade

Гра Mount & Blade - відмінний представник жанру РПГ, з «радянським» кавалерійським ухилом. Ніякого секрету з свого творіння розробники, сім'я Явуз, не робила. Геймери могли знайомитися з проектом на всіх етапах тестування. До слова, відкритий етап його почався ще в 2005-від. При цьому творці ні на хвилину не забували про гру, постійно розробляючи до неї доповнення та оновлення. Шанувальники жанру відразу підмітили, що готується щось масштабне - підходить офіційна презентація гри, здатної перевернути геймерський світ. Взаємодія з гравцями - ось, мабуть, наймудріше рішення для розробників, які хочуть зробити проект для людей!

Починаючи в Mount & Blade грати, а саме, створюючи зовнішність свого персонажа і займаючись проходженням тесту, від результатів якого надалі залежатиме доля і основні характеристики героя, можна знайти деякі подібності проекту з Облівіона. Насправді ж, все йде набагато серйозніше. Цей проект являє собою щось більше, ніж звичайну РПГ-іграшку. І якщо вже порівнювати гру з іншими проектами, то набагато доречніше буде провести аналогію з корсарами або Піратами. Що правда, на відміну від перерахованих вище, M & B всі основні події розгортаються на твердій землі.

В Mount & Blade історія подій відбувається на території вигаданого світу під назвою Кальрадії. Пейзажі почасти нагадують часи Середньовіччя. Однак тут вам не потрібно буде ховатися від настирливих монстрів і битися зі Страшним злом. Всього ігрова карта складається з п'яти королівств, в яких, якщо гарненько придивитися, можна розпізнати Скандинавію, деякі країни Західної та Південної Європи, Русь, Монголію. Головний герой буде подорожувати територією Кальрадії в оточенні свити. І ця сюжетна лінія буде лише незначним елементом масштабної і складної системи. Все навколо не зупиняється ні на хвилину. Примітно, що в Mount & Blade герої (принаймні, більшість з них) безсмертні. Вони можуть догоджати в різні переробки, зникати на якийсь час, потрапляти у в'язницю, але при цьому геймери повинні знати, що рано чи пізно вони повернуться в гру знову, здоровими і неушкодженими. Може здатися, що такий круговорот персонажів нуден і нецікавий, проте все це не так, навпаки - допомагає краще адаптуватися в грі, стаючи її частиною (всі з'являються на екрані обличчя знайомі!

Ігровий процес розпочнеться після того як ви зможете скачати Mount & Blade. У різних локаціях вашому герою будуть видаватися завдання і доручення. Місії можуть бути зовсім різного рівня складності - чи то лист передати, чи то людину вбити, як пощастить. Коли виконувати чужі накази вам набридне, можете спробувати щастя в комерції. При такому повороті подій вам зовсім не доведеться годинами вивчати цінники і особливості торгівлі, вибираєте напрямок діяльності, а далі гра самостійно направить вас на шлях істинний.

Вивчити всі особливості гри докладніше можна, подивившись описову відео Mount Blade.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more