Закладки

My Time At Portia

Альтернативні назви:

My Time At Portia гра, яку складно віднести до якогось одного жанру, дуже багато в ній різних завдань. Графіка у грі досить якісна у мультиплікаційному стилі. Музику добре підібрано під ситуації. Іноді розслаблююча легка та енергійна під час битв.

Почавши грати в My Time At Portia, ви потрапляєте в редактор персонажа, де виберіть ім'я, стать, і зовнішній вигляд головного героя на свій смак.

Дії в грі відбуваються у світі, що пережив апокаліпсис. Головний герой успадковує майстерню від зниклого кудись батька та переїжджає жити до містечка-держави під назвою Портія. Це миловидне місце із симпатичними жителями.

Тут на вас чекає багато цікавого:

  • Дослідити околиці
  • Добувати ресурси
  • Бити зі злобними істотами на околицях містечка
  • Розширювати свої володіння
  • Створювати нові верстати
  • Облаштовувати свій будинок

І багато іншого.

Перш за все огляньте тепер уже вашу майстерню і намітте план її відновлення. Це буде не просто, адже встигати доведеться всюди. Необхідно відновлювати будинок та обладнання майстерні, добувати ресурси іноді навіть із боєм. Подбає про наявність достатньої кількості дров, на яких функціонує більшість обладнання. Поліпшувати спорядження та зброю.

Ігровий час тече дуже швидко, закінчити всі справи, заплановані на цей день потрібно не пізніше трьох ночі. Інакше персонаж, закинувши всі справи, засне і прокинеться наступного ранку у себе в ліжку. Якщо катастрофічно не встигатимете виконати навіть мінімум справ можна збільшити тривалість ігрового дня, змінивши швидкість гри в налаштуваннях.

Після того як ви зможете будувати генератори грати стане трохи легше оскільки з'явиться можливість частину виробництва автоматизувати.

Намагайтеся підтримувати добрі стосунки з усіма жителями містечка. Як до вас ставиться персонаж, ви зможете дізнатися за спеціальною шкалою. До того ж, бути загальним улюбленцем вигідно. Друзі можуть зробити вам знижку у себе в магазинах.

Крім основних сюжетних у грі бувають інші типи завдань.

Усього видів завдань у грі чотири:

  1. Сюжетні розширюючі географію відкривають більше територій, доступних для дослідження.
  2. Сюжетні з облаштування містечка вимагатимуть створити у місті додаткові зручності, як, наприклад, освітлення та зупинки для транспорту.
  3. Другорядні завдання від мешканців зазвичай нескладні завдання побудувати у дворі лавочки або забезпечити полив на полях.
  4. Завдання гільдії з'являються щодня на дошці оголошень. Якщо виконувати їх все не пропускаючи, наприкінці місяця на вас чекатиме приємна нагорода.

Крім того, в грі регулярно проводяться різні конкурси з роздачею призів. Крім матеріальної винагороди, перемога в таких змаганнях покращує ставлення мешканців містечка до вас.

Є у грі та романтика. Ви зможете підібрати собі пару, створити сім'ю і навіть мати дітей.

My Time At Portia скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Ви можете придбати гру на порталі Steam або на офіційному сайті розробників.

Почніть грати прямо зараз, у грі на вас чекає приємна атмосфера, де навіть монстри виглядають зовсім не страшно і маса цікавих занять!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more