Закладки

Navi Age

Альтернативні назви: Navi Age

Ігра Navi Age: піратська історія

Бить піратом - справа непроста. Постійна качка, міцний ром, солона риба, вічно незадоволений капітан і підступні друзі-подільники. І тим не менш, запропонуй їм зійти на берег і стати законослухняними хлопцями, вони швидко згодують вас акулам.

Ігра Navi Age, напевно, сама багатофункціональна браузерна гра, в якій механіка і внутрішній світ досягли воістину значних розмірів. Розробники приділили саме пильно увагу всіх моментів, від промальовування деталей до оснащення кораблів і характеристик персонажів. В Navi Age грати і правда цікаво, захоплююче, захоплююче.

Поднять якір!

Даже гравець, ніколи не звертав увагу на морську тематику, скоро досконало буде оперувати такими поняттями, як кніпель і бізань-щогла, прямі і косі вітрила, фок і пакгаузи. Згодом ви зможете побудувати власний корабель. У меню ви побачите його характеристики:

 • Паруса
 • Матроси
 • Бойніци
 • Уворот
 • Точность
 • Крітіческая атака
 • Крітіческая защіта
 • Защіта
 • Мощь Н-парса
 • МощьV-паруса
 • Мощь весел
 • Тіп
 • Трюм

Тут ж ви дізнаєтеся, скільки на будівництво бойової посудини піде матеріалу, і в яку суму це обійдеться.

Доступ до всіх функцій гри гравець отримує, коли пройдена Navi Age реєстрація. Цим привілеєм скористалися мільйони людей, і тепер борознять простори, відкривають землі, шукають скарби, воюють і торгують, в загальному, поводяться активно.

Пріняв під командування корабель, набирайте безстрашну команду. Оскільки в браузерних іграх завжди треба щось розвивати, Navi Age iPlayer продовжує цю традицію. Зростання показників необхідно забезпечити кораблям і морякам, а й сам капітан не повинен відставати. Якщо одні якості допомагають під час атаки, інші приносять користь в обороні і ближньому бою. Іноді, щоб загострити одну з характеристик, досить оновити екіпіровку.

Сраженіе або торгівля?

Ісход битви буде залежати, наскільки уважно і відповідально ви підійшли до вибору команди і корабля, їх спорядження і навчання. Адже навіть капітан Крюк не покладався лише на силу свого найлютішого погляду і гостроту гака, а запасався гарматами, порохом, шаблями і пістолетами.

Нападая на каравани і влаштовуючи бійки-перестрілки з іншими гравцями, постарайтеся озброїтися навіть не до зубів, а до коренів волосся. Пам'ятайте, що проти вас виступають реальні гравці, які зацікавлені в перемозі і наживи не менш вас. Їх флот може мати більше кораблів, які відмінно захищені і оснащені бойовою зброєю, а команда - краще навчена, має більше досвіду.

Еслі розумієте, що ще не дозріли для активних дій, можливо, вам вигідніше поки зайнятися торгівлею, накопичити кошти, сил і умінь. Нестачі в торгових портах на багатьох материках немає, і ви запросто налагодите з ними контакт, перевозячи різні товари для продажу і закуповуючи необхідні ресурси. Пропонуючи сусідам цінні товари, можна солідно заробити, а суму пустити на те, що вкрай необхідно вам в цей момент. А досягнувши п'ятдесятого рівня, можна розширити флот і призначити торгівлю в автоматичному режимі. Це звільняє від постійного курсування між берегами, звільняючи дорогоцінний час для більш насущних, корисних занять.

Разработчікі наповнили гру під зав'язку різними можливостями розвивати історію на свій розсуд. Цікаві завдання різної складності, барвисті поєдинки, чудові пейзажі, відмінна графіка і спілкування гравців онлайн, тільки верхівка айсберга. Останнє ви повинні вивчити самі, занурившись в хвилі захоплюючого сюжету.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more