Закладки

Navy Field

Альтернативні назви: Морське поле

Navy Field онлайн це розрахована на багато користувачів онлайн гра. Граючи в неї Ви потрапите в часи Другої світової війни, де Вам потрібно буде битися з ворожими флотами.

Вам потрібно буде вибрати флотом, який країни командувати США, Німеччини, Японії, Франції, Італії або СРСР.

NavyField скачати Ви зможете на офіційному сайті гри абсолютно безкоштовно.

NavyField реєстрація не займе у Вас багато часу, Вам потрібно:

 1. зайті на офіційний сайт гри;
 2. создать свій аккаунт;
 3. введіте придуманий логін;
 4. введіте придуманий пароль;
 5. введіте адресу своєї електронної пошти.

Далее можете приступати до гри, для цього на головній сторінці сайту введіть Ваш логін (ID) та пароль (password).

В початку гри Вам надається можливість вибрати один із запропонованих режимів гри, від цього буде залежати вибір корабля і самого бою. Ви зможете боротися як на фрегаті, так і на підводному човні. Бій може відбуватися в різний час доби. А так же у вас є можливість вибрати режим захоплення ворожого порту, де Вам потрібно буде вирішити охороняти свій порт або напасти на порт ворогів. В незалежності від вибору режиму очки за бій нараховуються як кожному гравцеві окремо, так і кожній команді в цілому. Перемагає та команда, яка завдала найбільшої шкоди противнику або повністю розбила його флот.

Navy Field грати Ви зможете як самі, так і разом з друзями, Ви зможете створювати власні гільдії і атакувати суперників.

Для перемоги над ворогами Вам потрібно мати не тільки хороший флот, а й знати основні його компоненти напам'ять.

 • двігатель;
 • FCS;
 • броня;
 • оружіе;
 • боепріпаси;
 • торпедние апарати;
 • самолети для флоту.

Двігатель існує багато різновидів у флоті, але вибір двигуна залежить від Вашого стилю гри, завжди Ви маєте можливість замінити двигун на Вашому судні.

FCS другий, важливий компонент Вашого судна, завдяки FCS Ви зможете на кораблі використовувати зброю, кожен з видів FCS має свої особливості і характеристики і підходить для різних класів кораблів. Броня потрібна для запобігання ударів по корпусу Вашого корабля, броня може забезпечувати безпеку, як палубі, так і кораблю в цілому. Зброя важлива частина будь-якого корабля, без зброї Ви не змогли б брати участь в боях, існує три види зброї: нормальний (гармати), на великі відстані, зброю для бойових літаків. Боєприпаси в основному снаряди на гармати, вони бувають чотирьох видів, в залежності від виду коробля. Торпедні апарати Ви можете обладнати свій корабель морської міною, різними торпедними установками. Літаки є чотири види літаків на флоту, вони призначені для різних цілей, відволікати суперника або ж бомбити його флот, але потрібно не забувати, що запас палива у них не безмежний.

Navy Field online сповнена різноманітними картами, які будуть змінюватися в залежності від того з ким Ви воюєте.

Ігра Navy Field занурить Вас в світ реальних битв Другої світової війни і Ви самі зможете змінити хід історії.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more