Закладки

Need For Speed ​​Most Wanted

Альтернативні назви: Need For Speed ​​Most Wanted

Кожна з версій легендарної гри NFS мають шалену популярність, не всього-навсього у фанатів даного жанру вони полюбилися навіть тим, у кого немає особливої ​​любові до звичайної гонці. Гра NFS Most Wanted - це так зване «поверненням у майбутнє». Слідом за тим як виникли деякі ряди скарг до попереднім версіям проекту, прийняли рішення про зміну творців. У цій версії працювали розробники Criterion Games знаменитого супербестселера Burnout. Для цієї компанії була заставлена ​​не легке завдання - вони повинні були повернутися в минулу і відібрати найкраще, яке було присутнє в проектах, до того як він почався псуватися, для того щоб уособити ці дані нової Most Wanted.

За великим рахунком гра Need For Speed ​​Most Wanted можете вважати римейком серій ігор, які були випущені раніше. Всі головні дії будуть відбуватися на вуличках міста Феірхевен. На місцевій вулиці є можливість зустріти не тільки лише звичний спортивний автомобіль, і раритетний маскл-кар, кросовер, болід, супер-і концепткар.

У кожного місцевого гонщика мається професіоналізм, який необхідний. Найкращі, з яких, до такої міри нездоланні, що так і з'являється бажання запевнити останніх у неправоті. Власне ось що Вам необхідно буде виконати. При всьому тому, що дана першооснова в деякій мірі змахує на оригінал версії Most Wanted дострокові ув'язнення не потрібно вчиняти, так як якщо детально розглянути виявляється повноцінна чисельність нововведень і доробок.

Для початку гри Вам потрібно буде завантажити Need For Speed ​​Most Wanted, у виданні що оновилося. У цьому місці Ви зможете дізнатися про те, що для того щоб запросити геймера на змагання від Вас буде потрібно назбирати обумовлену чисельність очок (у даній грі мають назву SpeedPoints), які геймери отримують за отримання перемоги в змаганнях. Зараз гра вже не матиме звичний сюжет. Це, можливо, пояснити тим, що Ваше увазі представлена ​​звичайна аркадна гонка і мабуть вважається одне з найважливішого відміну даної гри від попередніх версій, в яких сюжети проходили червоною лінією протягом всього проекту.

У новій версії NFSMostWanted 2012 у Вас є можливість випробувати свою долю в найрізноманітніших видах гонках, яких налічується чотири, а за принципом вони схожі один з одним. Вид гонки має наступний образ:

 Спринт;

 Кільцева;

 Розбіг;

 Засідка.

Слідом за тим як у Вас з'явиться можливість скачати NFS Most Wanted, Ви можете тестувати зовсім новітній режим «Засідка» в якому необхідно буде тікати від поліцейської машини. Внаслідок цього Ви зможете забути про власний швидкісний навик у водінні в силу того, що швидкісні характеристики поліцейських автомобілів постійно будуть, безперечно, вище. Виграти у Вас вийде, тільки скориставшись хитрістю і спритністю. Самим упевниться про всім що написано було вище можливе подивившись у Need For Speed ​​Most Wanted відео-трейлер.

Дана версія гри тепер доступна для смартфонів. Ось тільки повноцінні «фішки» у грі NFS Most Wanted на андроїд господареві необхідно буде докупити, для того щоб набути практично справжній ігровий процес.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more