Закладки

Neverwinter Nights 2

Альтернативні назви: Neverwinter Nights 2
Події в грі відбуваються у фантастичному світі, в якому Вам, як головному гравцеві, потрібно буде вивчити підземелля, ліси і міста. Однак, у більшості випадків NWN2 скачати безкоштовно дуже складно і для того, щоб отримати гру Вам потрібно буде замовити диск.

Перед тим, як почати в Neverwinter Nights 2 грати, Вам потрібно перевірити, чи відповідає Ваш комп'ютер вимогам до гри:

Протягом розвитку свого персонажа Вам буде відкриватися доступ до інших, престижним класам, а також перед Вами будуть відкриватися нові можливості.

1) Сила - впливає на можливість персонажа піднімати важкі предмети, а також завдавати шкоди ворогам і на ймовірність влучності.

2) Спритність - це можливість Вашого персонажа уникати нападів і ухилятися від різних видів зброї (ближнього чи далекого бою).

4) Інтелект - визначає яка кількість балів умінь, Ви отримуєте при переході на новий рівень, а також впливає на силу заклинань.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more