Закладки

New Cycle

Альтернативні назви:

New Cycle містобудівний симулятор в якому вам належить очолити загін тих, хто вижив після катастрофи, що знищила цивілізацію. Гра доступна на ПК. Графіка реалістична з гарною деталізацією, але вимагатиме високої продуктивності від комп'ютера, на якому гратимете в New Cycle. Музику підібрано вдало.

В New Cycle людство опинилося на межі загибелі через катаклізм, що стався на Сонці. Тільки від ваших дій залежить, чи зможуть люди розпочати новий цикл розвитку на планеті Земля.

Приступати до виконання такої відповідальної місії не варто раніше, ніж ви розберетеся з керуванням. Зробити це допоможуть підказки розробників гри. Інтерфейс не складний, тому багато часу навчання не займе.

Під час гри на вас чекає багато завдань, вирішити які буде нелегко:

  • Збирайте будь-які ресурси, які знадобляться при будівництві або для виживання людей
  • Побудуйте поселення, розширюйте та покращуйте його
  • Налагодьте виробництво необхідних речей
  • Відновіть втрачені технології
  • Усувайте наслідки стихійних лих та забезпечте поселенню захист
  • Розподіляйте ресурси туди, де вони найбільш необхідні

Перед вами головні напрямки діяльності в New Cycle ПК.

Можливості у грі надзвичайно широкі. Ви можете розширювати виробничі потужності та вдосконалити технології, щоб виробляти складнішу продукцію.

Реалізовано зміну погодних умов та пір року. До зими краще готуватися наперед запасаючи продовольство.

Стихійні лиха здатні заподіяти масу незручностей і навіть призвести до руйнувань та жертв серед населення. Неврожайний рік поставить під загрозу існування ваших людей у зимовий період. Найкраще мати додаткові запаси на такі випадки.

При такому масштабному будівництві вам знадобляться робітники, їх можна набрати серед населення міста.

Не у всіх людей у поселенні однакові здібності. У вас буде можливість деяких з них навчити новим навичкам, підвищивши таким чином ефективність при виконанні робіт.

Крім очевидного, населенню, для виживання знадобляться розваги та медичне обслуговування.

Пам'ятайте, задоволені життям працівники працюють краще. Крім того, таким чином чисельність населення швидше збільшуватиметься і це відкриє нові можливості перед вами.

В New Cycle доклавши зусиль, ви зможете перетворити невелике поселення в мегаполіс з величезними виробничими потужностями і поступово відродите зруйновану цивілізацію.

Будьте обережні, навіть один необдуманий крок може уповільнити розвиток або навіть призвести до загибелі всього поселення.

Для того, щоб приступити до виконання завдань знадобиться New Cycle завантажити на ПК і встановити. Далі безпосередньо під час гри з'єднання з мережею інтернет не обов'язково.

New Cycle безкоштовно скачати на ПК, на жаль, немає можливості. Перейдіть на сайт розробників або завітайте на портал Steam для того, щоб купити гру.

Почніть грати прямо зараз і відродьте цивілізацію на Землі після руйнівного катаклізму!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more