Закладки

Нова Ера

Альтернативні назви:

Нова Ера онлайн - це безкоштовна рольова онлайн гра з чарівним світом і повною свободою дії. Ви почнете свої гру в місті, який населяють різні персонажі і тварини, виберете вподобаного персонажа і почніть свій шлях.

У грі Нова Ера реєстрація дуже проста і не забере у Вас багато часу, для цього Вам потрібно:

1.

Гном - жителі гірських долин, їх робота полягає в обробці різних каменів, коли вони виникли не відомо нікому, але вони є далекими родичами людей, в бою вони суворі і сильні, знають велику кількість заклять, значно менше по росту від людей, але в міру сили можуть зрівнятися з іншими расами.

Людина - мають середні якості, у людей хороша здатність до навчання, вони витрачають на закляття менше магічної енергії, ніж інші раси.

Ельф - жителі лісів, є однією з найпривабливіших рас, більшість ельфів є магами, в основному вони пов'язані з магією Світанку, зі зброї волію - цибуля, жезл, посох.

Вампір - найдавніша раса, не любить расу людства, можуть змінювати свій вигляд, для омани ворога, вони не відображаються у дзеркалі, не мають тіні і ходять дуже тихо.

Орк - цю расу можна відрізнити за зеленому кольору шкіри і грізному увазі, вони відмінні бійці, наносять руйнують удари, не співпрацюють з іншими расами.

Тролль - грізна раса, не терплять чужаків на своїх землях, сильні в бою і мають запас життєвої сили значно більше ніж у інших рас, мають величезні кігті і масивний тулуб.

Рейнджер - в основному це мисливці, їх зброя катари, вони прекрасно стріляють з лука.

Варвар - в бою вони дуже жорстокі, вони люблять воювати на перших флангах, воліє сокири та кілки.

Майстер щита - вони звертають атаку суперника, проти нього самого, у них хороша реакція, гарна статура, вони захищаються щитом.

Джаггернаут - величезні воїни, ходять в броні, в бою використовують різні мечі.

Жрець - воїни, які можуть виступати в ролі лікарів, в бою підтримують своїх союзників, б'ються за допомогою дробящего зброї.

Маг - основна сила це магія, знають багато мов і навчань, в бою використовують посох м жезл.

В Нова Ера грати Ви зможете на будь-якому персональному комп'ютері має підключення до мережі інтернет.

Так само як і інші ігри, Нова Ера має свій чат і форум, де Ви можете не тільки спілкуватися і знаходити відповіді на Ваші запитання, а й заводити нові знайомства.

Стати одним з героїв казкового світу і захопіть всі території Нової Ери в свої володіння.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more