Закладки

Ninja Saga

Альтернативні назви: Ninja Saga

Ігра Ninja Saga: Наруто знову з намі

Еслі ви фанат серіалу аніме про Наруто Узумакі, не дивно, що ваш пульс прискорився побачивши браузерної MMORPG іграшки про його нові пригоди. Нехай гра Ninja Saga не схожа на оригінальний сюжет анімаційного продукту, але всі ключові фігури присутні і періодично вступають в загін головного героя.

Ігровой процес можна поділити на дві складові: бої з одного боку, і квести, торгівля, спілкування і дослідження простору з іншого. Це робить гру різноманітної, а оскільки все відбувається на тлі неймовірно яскравих пейзажів, ви отримаєте ще більшу порцію колірної терапії.

Стіль аніме передбачає безліч спецефектів, і можете бути впевнені - Ninja Saga грати, застосовуючи різні фокуси, належить на кожному кроці. Навіть ігровий екран завжди виглядає яскраво, строкато іконками з показниками рівня чакри, умінь, навичок та інших даних або кнопок управління.

Персонажі і школи ніндзя

Попасть у світ Наруто можна після активації облікового запису, який передує Ninja Saga реєстрація. В поле пропишіть e-mail, пароль, і ще раз його підтвердіть. Потім погоджуйтеся з призначеним для користувача угодою і тисніть "зареєструватися". Або скористайтеся іншим варіантом входом через Фейсбук, Твітер, Google+ і ВКонтакте.

Новічкам пропонується скромний вибір: дівчинка чи хлопчик. Але проходячи ігрові етапи і виконуючи місії, стануть доступні нові обличчя, більш зрілі і вмілі. У свою команду навіть можна запросити Наруто, Сакуру, Какаші, Саске і Ірука.

Классіфіціруются герої по трьом бойовим школам:

  • Тайдзюцу. В цьому напрямку акцент робиться на навчанні проведення контратак і блокування ворожих випадів.
  • Ніндзюцу. Учнів навчають пробивати блоки противника і наносити йому вагомий шкоди.
  • Гендзюцу. Ця школа прищеплює вихованцям спритність і гнучкість, що дозволяє уникати ударів ворога, швидко переміщаючись і здійснювати несподівані випади самому.

У кожного напряму є переваги, але є також недоліки, і слід враховувати всі моменти, виставляючи гравців на майданчику перед боєм. Досвід в цьому прийде поступово, адже простий опис не дає всієї картини талантів персонажів. Тільки відчувши їх в битві, можна дізнатися аспекти характеристик кожного.

Магія квестів і бої за принципами шкіл "дзюцу"

Перед боєм належить сколотити свою "банду", а у виборі допоможуть опису характеристик персонажів, виведені навпаки портретів на спеціальному екрані. Сама битва ведеться в кілька етапів, причому ви самі направляєте своїх персонажів, застосовуючи різну техніку і суперудари. Набрати більше очок допоможе QTE, якщо будете досить спритними коли на екрані спливе зображення якоїсь кнопки, треба знайти її на клавіатурі і швидше натиснути.

Улучшіть якості героїв допоможуть завдання, які видає Хокаге. Всі вони небезпечні і пов'язані з поєдинками. Добравшись до потрібного пункту, приготуйтеся до зустрічі з лиходіями, які найчастіше належать до організації Акацкі.

Долго шукати пункт призначення не доведеться, якщо скористатися автоматичною системою навігації, яка доставить вас з комфортом і швидко на місце.

Міновав 22 рівень Ninja Saga, ви потрапляєте на Арену, де відбуваються самі видовищні PvP битви. На перших порах система сама підбирає супротивників відповідно до вашим рейтингом, який складається з: складу групи, рівня прокачки речей, шкали вмінь.

Подведя підсумок, можна сміливо назвати гру першокласної в своєму жанрі. Шанувальники аніме і браузерних RPG будуть захоплені, тим більше, що вона русифікована.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more