Закладки

Норди: Герої Півночі

Альтернативні назви: Нордс: Хероес оф тхе Нортх
Ігра Nords: Heroes of the North - стань героєм Півночі.
В жанрі MMO стратегій постає гра Nords: Heroes of the North (Сіверяни: Герої Півночі). Опинившись на зледенілих землях цієї країни, ви зіткнетеся з жахливим злом, яке оселилося цих широтах. Стати одним з:
  • Ельфов
  • Орков
  • Вікінгов
Пусть раніше між ними була війна, та й зараз не все гладко в суворому королівстві, але нинішні вороги куди більш злісні і кровожерливі, щоб і далі віддаватися своїм дріб'язковим спорах. Прийшов час об'єднуватися для серйозної битви, набираючи армію кращих воїнів. Настав момент істини, коли в Nords: Heroes of the North грати - велика честь для кожного геймера, який бажає довести свою відданість. Поєднавши людську винахідливість, силу орків і ельфів магію, герої стали об'єднуватися в альянси, щоб ефективніше відбивати нападки нечисті. Вам уготована важлива роль - взявши відповідальність, підняти війська на новий рівень.
Трудний шлях воїна.
Первие кроки для відновлення королівства належить зробити відразу, коли Nords: Heroes of the North реєстрація. Вибравши привабливу расу, вивчіть ситуацію зсередини. Як не сумно, але країна в повному запустінні, і треба закочувати рукава, беручись до роботи. Вас чекають PVE і PVP битви, де противниками стають віртуальні монстри або реальні гравці, які вирішили випробувати свої і ваші сили на полі бою.
Не слід боятися битв, адже в них загартовуються персонажі, набираються досвіду і сили, вдосконалюють навички і отримують корисні артефакти. Підібравши до свого загону кращих бійців, можна не побоюватися частих невдач, а тимчасові - тільки загартують характер. Крім численних вправ на поле бою буде і більш мирне заняття - розвиток королівства. Видобуток ресурсів - необхідна умова для зведення будинків і виробничих будівель. Розробляйте рудники, облаштовувати грибний сад, не забудьте про пивоварню і хатину рибалки. Для армій потрібні спеціальні тренувальні майданчики і казарми, а в якості екіпіровки важливі:
  • Перчаткі
  • Оружіе
  • Шлеми
  • Кольчугі
  • Броня
Ви можете виконувати важливі завдання і вибирати в меню: цілі, пригоди і пошук селищ. Вибравши мету, ви погоджуєтеся на швидкий набіг на територію ворога і повне розкрадання її ресурсів.
В пригоди вас відправлять в місію, давши точні координати і умови завдання. Тільки повністю виконавши його, можна розраховувати на нове.
Еслі вирішили зайти в пошук селищ, належить небезпечний похід, який не обов'язково закінчиться вашою перемогою. Тут треба захоплювати поселення, встановлювати над ними своє панування, щоб в вашу казну постійно надходив дохід з їх видобутку та розробок. На такий захід можуть зазіхнути лише гравці, які встигли зміцнити власні позиції і наростити досить мощі. iPlayer Nords: Heroes of the North умовно безкоштовна. Це означає, що всі ігрові нюанси доступні вам безкоштовно, але є VIP-можливості, що дозволяють за справжні гроші купувати доповнення, щоб швидше підвищити рівень героїв і армії. На деяку суму доступно купити корисні предмети, так відсутні на перших порах. До того ж, куплена армія більш життєздатна - несе менше втрат в боях, ефективніше атакує і грабує сусідів. Ці моменти тільки для нетерплячих геймерів, які бажають отримати всі привілеї, чим швидше. Але і без плати можна самоходом дістатися до всіх поліпшень - треба бути просто трішки терпляче. А швидше за набратися досвіду і просунутися в грі допоможуть альянси з іншими гравцями.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more