Закладки

Nosgoth

Альтернативні назви: Носгота

Для тих, хто обожнює сюжети про вампірів, створена мережева командна гра Nosgoth, де кожен може відчути себе Ван Хелсінг або кровосисних вампіром. Дві команди по четвірці гравців будуть битися на смерть, як то кажуть, до останньої краплі крові. Але переможець виявляється за очками тільки після наступного поєдинку, коли гравці міняються ролями.

Ігра Nosgoth: криваві розбірки двох рас

Люді і вампіри - між ними давно йде непримиренна війна, хотілося б сказати, що під сонцем, але, як відомо, вампіри не люблять загоряти. Зате нас, людей, вони сприймають як законну їжу, а ми категорично з цим не бажаємо миритися. На цьому грунті і відбуваються розбіжності, і не можна сказати, що сили радикально перевешиваются в чиюсь користь.

Представітелі кожної раси мають гідності, але і грішать недоліками.

  • Люді покладаються на силу зброї: луки та арбалети, метальні снаряди, гранати з різними ефектами, пастки. А ось ближня сутичка дається гірше, тому краще не підпускати до себе острозубие хижаків.
  • Вампіри навпаки воліють ближній бій, оскільки їхня зброя, це ікла, кігті і крила. Вони володіють неймовірною фізичною силою, а з людським зброєю вважають за краще не зв'язуватися.

Создаем команди

Решів в Nosgoth грати, необхідно усвідомити деякі правила для успішного виживання:

  • Об'едіняйтесь в команди
  • Разумно використовуйте переваги героев
  • Не розділяйтеся і не виходьте проти супротивника в одіночку

Для чого потрібна команда, зрозуміло разом ви сила. А ось що стосується тактики, щоб втілити її успішно, враховуйте характеристики персонажів. Вампіри вміють відмінно лазити по стінах, літають, далеко стрибають, мають величезну силу, але можливості кожного розвинені в різних співвідношеннях. Є вампіри швидкі та легкі, які можуть високо підстрибувати і тріпати жертву; інші величезні і сильні, розкидають ворогів в сторони; треті вихоплюють жертву з натовпу і злітають з неї вгору.

У людей свої фішки. Вони діляться на стрільців різних видів: лучників, арбалетників, мінометників. Відповідно, хтось стане розвідником, хтось підтримкою, ну а хтось снайпером. Граючи за людей, приготуйтеся до стрільби, довгої стрільби, дуже, дуже довгого та насиченого стрільбі.

Чтоби приєднатися і внести в розвиток війни свою лепту, необхідно Nosgoth скачати, створити героя і вже в мережі знайти інших членів команди.

Повишаем характеристики і показуємо класс

Все знають, що кожен герой поступово обростає силою і спритністю. Іншими словами, мужніє і загартовується в постійних боях. Ви не помилитеся, якщо припустити аналогічну ситуацію і в iPlayer Nosgoth. Щоб прокачати особистість, беріть участь в боях і отримаєте артефакт, який підвищить ваш клас.

По міру виконання місій ви заробляєте валюту, за яку можна багато чого прикупити корисного: навички, спорядження, обмундирування. Ходять тут і реальні гроші, які прискорять процес накопичення досвіду, вмінь, доходу. Також можна прикупити Бусто і скіни, але такі покупки зовсім не обов'язкові, і без них цілком можна обійтися.

Плюсом Носгота можна впевнено назвати присутність відносного рівноправності гравців. Тобто, досвідчені геймери не зможуть нападати і знищувати новачків.

Похвальна динаміка сюжету, красива графіка, захоплюючі сутички, різноманітність безкоштовних функцій. Але головне, це чудово виконана задумка вампірської тематики. Оскільки вампіри стали вже досить заїждженої темою, тут розробників можна похвалити за оригінальний підхід.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more