Закладки

OGame

Альтернативні назви: ОГейм

Ogame Online & mdash; браузерна багатокористувацька онлайн-гра від відомої багатьом фанатам жанру компанії Gameforge.

У цій грі персонаж виступає в ролі повелителя величезною міжпланетної імперії, яка всенеодмінно потребує розвитку. Для процвітання вашої імперії вам необхідно мирним або войовничим шляхами розширювати свою імперію на інші планети, вступаючи в інтриги або альянси з представниками інших міжпланетних держав.

Завдяки своїм форматом, онлайн гра Огейм набрала силу-силенну шанувальників, а це означає, що онлайн в ній завжди великий і стабільний, чого рідко скажеш про інші браузерних іграх.

Поняття & laquo; ігрова & raquo; валюта в Ogame просто відсутня. Тут роль фінансів справно виконують різноманітні ресурси. Відповідно, вся торгівля, простори для якої надає онлайн гра Ogame, реалізована через обмін цими самими ресурсами. Бартерна основа є відмінним контрастом ринковій економічній системі, представленої в більшості не лише онлайн-, а і оффлайн-ігор.

Реєстрація в грі Ogame проста і зрозуміла. Вам необхідно заповнити поля особистої інформації, вказати ім'я облікового запису і потім активувати її через ваш email. Як бачите, реєстрація Ogame не відніме у вас багато часу і не зіпсує насолоди від процесу підкорення всесвіту.

Ogame онлайн гра, родзинкою концепції якої є стратегічна орієнтованість, а конкретніше & mdash; відсутність у ній будь-якого поділу персонажів за класовою або професійною ознакою. Добуваючи ресурси, вкладаючи їх у розвиток планети або флоту, ви отримуєте спеціальні окуляри, за допомогою яких підвищуєте власний рівень.

Цікаво, що інтерфейс і моделі, кооторие гра Ogame онлайн містить у собі, досить інтерактивні. Так, наприклад, планета, котрую ви розвиваєте, з безформної брили каменю перетворюється в галактичний центр цивілізації, обростаючи всілякими будівлями і набуваючи більш естетичні обриси. Будівлі, до слова сказати, теж можна покращувати, віддаючи за це певну колличество ресурсів. Кожне таке поліпшення & nbsp; збільшує ефективність того чи іншого будови залежно від поставлених перед ним завдань.

Отже, ви почали грати в гру Ogame онлайн, планета справно функціонує і ви готові до початку космічного підкорення. Для цього вам не обійтися без верфі, за допомогою якої ви зберете і очолите свою міжпланетну флотилію. Кожен космічний корабель в грі Ogame унікальний не тільки зовні, але і має неповторні вміння та бойові характеристики.

Обмеження на колличество кораблів у вашій космічної флотилії відсутня, з цього вам абсолютно немає сенсу куда-либо поспішати, а краще побудувати стільки зорельотів, скільки це представляється можливим зробити, і тоді можна сміливо грати в онлайн гру Ogame не побоюючись раптових нападів і миттєвого бліцкригу.

Варто зауважити, що сам по собі Огейм & mdash; досить непроста гра. Приділяти їй потрібно достатньо часу, & nbsp; а до кожного рішення підходити з непритаманною звичайним гравцям серйозністю. Адже, без жартів, кожен неправильно зроблений крок, може виявитися останнім для вашої планети. І саме з цього грати в Ogame так цікаво і захоплююче.

Але, якщо вдуматися, то досвідченому і мислячому гравцеві під силу будь звершення в цьому величезному світі, що складається з сотень, а то й тисяч всесвітів. Огейм & mdash; це зубр серед браузерних фантастичних ігор, справжній старожил цього жанру, по праву завоював свою довіру у мільйонів гравців по всьому світу.

Якщо вам не вистачає пригод, а космічні простори так і манять ваш погляд, то не варто заважати! Ogame & mdash; це шанс для сильних гравців довести, що вони є найсильнішими! А чи здатні ви прийняти цей виклик, і відкривши для себе всі принади світу ogame, грати і перемагати у все нових і нових космеческіх сутичках?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more