Закладки

Old World

Альтернативні назви:

Old World історична стратегія, на перший погляд схожа на цивілізацію, але незважаючи на схожість всіх ігор цього жанру, відмінностей тут багато. Якщо Цивілізація поверхнево торкається всіх епох від кам'яного віку до сьогодні, то ця гра зосереджена на епосі Античності і доходить до часів раннього середньовіччя. Звужені часові рамки дозволяють більш повно та детально показати той період історії. Незважаючи на те, що гра розроблялася невеликим колективом, якість графіки не викликає нарікань. Аудіо-супровід заслуговує на всілякі похвали, музика дуже добре підібрана, що для стратегічних ігор незвичайно.

Починаючи грати в Old World, ви вибираєте націю підлогу та зовнішність правителя.

Націй у грі сім:

  • Ассирія
  • Вавілон
  • Карфаген
  • Єгипет
  • Греція
  • Персія
  • Рим

У кожної свої сильні та слабкі сторони, вибравши будь-яку з них, ви зможете стати найсильнішою цивілізацією епохи при мудрому управлінні.

Далі генеруємо сценарій, вибираємо складність, реакцію варварських племен та наявність туману війни. Кампанії у грі немає, та й не може бути.

Потім починається безпосередньо гра. Спочатку у ваше розпорядження надійде один поселенець, якому і належить заснувати місто у вибраному вами місці. Міста у грі будувати можна не всюди, а лише у стратегічно вдало розташованих точках, що має сенс. Згодом міста можна розширювати. У самому місті доступно до будівництва лише кілька будівель та юнітів. Більшість будов зводяться за межами міста, це дає природне зростання поселення у бік прилеглих територій.

На відміну від Цивілізації тут у вашої країни є правитель, що сидить на троні і в нього є статистики і навіть певний характер. На те яким він буде - жорстоким, або добрим ви зможете вплинути, приймаючи рішення в ситуаціях, що моделюються грою. Якщо він буде жорстокий це може зробити його успішнішим у завоюваннях. Або сильною стороною лідера буде дипломатія торгівля та інші сфери діяльності на ваш вибір.

Гра зачіпає досить великий проміжок часу, звичайно одна людина не зможе керувати вашою країною весь цей час. Ви формуватимете правлячу династію, для цього потрібно подбати про утворення нащадків і вчасно укласти шлюб підібравши пару серед спадкоємців правителів сусідніх держав або серед місцевої аристократії. У грі присутня і релігія, наприклад, якщо у чоловіка чи дружини правителя інші релігійні погляди - у вашій країні може вживатися дві релігії, або навіть більше.

У грі доведеться читати, але це цікаво і буде займати не так багато часу.

Автоматизованого будівництва в грі немає хоча можливо пізніше з оновленнями воно і буде додано. Але зараз необхідно регулярно витрачати час те що, щоб роздати відповідні вказівки працівникам.

Old World скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Але гру досить недорого можна придбати на ігровій платформі Steam або офіційному сайті.

Почніть грати зараз, щоб відпочити від турбот сучасного світу і поринути в епоху античності!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more