Закладки

Бійцівський клуб ОлдБК

Альтернативні назви: Старий бійцівський клуб, Old BK, ОлдБК, oldbk

Old BK online & nbsp; - це одна з найстаріших багатокористувацьких ігор в російськомовному сегменті інтернету, яка успадковує традиції неймовірно популярної свого часу гри Combats.

Онлайн гра & nbsp; Old BK & nbsp; не висуває до комп'ютера користувача особливих вимог, потрібно тільки інтернет-браузер, найкраще Internet Explorer. Творці підкреслюють, що & nbsp; грати в онлайн гру Old BK можна навіть на смартфоні. & nbsp;

Реєстрація в грі & nbsp; Old BK починається з вибору міста & ndash; Avalon City або Capital City. Потім Old BK онлайн реєстрація & nbsp; попросить вас ввести бажане ім'я персонажа, адреса своєї електронної поштової скриньки, пароль, повторити пароль, вказати свою стать, дату народження, погодитися з умовами угоди і ввести код з картинки. Реєстрація & nbsp; Old BK & nbsp; завершена і ваше пригода починається.

Old BK онлайн гра & nbsp; не кидає новачка розбиратися самому в тонкощах гри. & nbsp; До ваших послуг чати & ndash; як загально-ігровий, так і численні міні-чати. Крім того, можна ще зайти на форум, де досвідчені гравці допоможуть вирішити всі труднощі, правда, персонажам до 4 рівня на форумі писати заборонено.

Світ гри побудований на вічному протистоянні Світла і Темряви, а так само на наявності & nbsp; Нейтральній сторони, яка з усіх сил намагається утримати рівновагу між протиборчими сторонами.

Ваш персонаж буде володіти декількома характеристиками:

- сила,

- спритність,

-інтуіція,

- витривалість,

- інтелект, & nbsp;

- мудрість,

- стійкість.

Вам спочатку будуть дані окуляри, які ви можете розподілити між характеристиками на свій розсуд. З ростом рівня & nbsp; вам будуть даватися додаткові очки, відповідно, характеристики будуть збільшуватися. Якщо ви, коли будете грати в & nbsp; Old BK, зрозумієте, що хотіли б перерозподілити показники характеристик, то до 4 рівня ви можете це зробити безкоштовно у Знахаря, а після досягнення персонажем 4 рівня ви зможете це робити або раз на тиждень, або платити Знахарю за успіхи.

Ваш персонаж зможе розвивати в грі дві майстерності: володіння зброєю і володіння магією. Майстерність володіння зброєю ділиться на 4 групи умінь: володіння ножами і кастетами, володіння мечами, володіння булавами, киями, володіння сокирами і сокирами.

Кожне вміння ви можете розвинути до показника & laquo; п`ять & raquo ;.

У грі ви можете освоїти три види магії: & nbsp; магію темряви, сіру магію і магію світла. Магія вам знадобиться, щоб використовувати заклинання захисту, бойові і нейтральні заклинання.

Так само ваш персонаж буде володіти однією з схильностей, яких в грі 5: шлях нейтральності, шлях світла, істинний світло, шлях хаосу і шлях темряви. Від схильності залежить можливість вступу в той чи інший клан, а так само участь у масштабних боях.

& nbsp; Коли ви будете в Old BK грати, то ваш персонаж зможе битися на Арені Богів або бродити по прекрасно продуманим локаціях & ndash; спеціальним ігровим територіям, які несуть певні ігрові функції. Це такі місця, як: центральна площа, паркова вулиця, замкова площа та інші.

У грі величезна кількість різноманітних квестів & ndash; спеціальних хитромудрих завдань, під час виконання яких ви набираєтеся досвіду, підвищуєте свій рівень, а також отримуєте в нагороду унікальні речі, які допоможуть вам під час майбутніх битв.

Гра Old BK володіє родзинкою, яка відрізняє її від інших & ndash; це спеціальне внутріігрового радіо, на якому працюють справжні ді-джеї, а у вас є можливість замовити собі улюблену пісню або передати комусь привіт.

Онлайн гра Бійцівський клуб Олд БК продовжує традиції однієї з перших браузерних ігор Combats, яка славилася своїм єдиним духом, традиціями товариства і масштабними зустрічами в реальному світі. Тому, вступивши до лав тих, хто любить грати в гру & nbsp; Old BK онлайн, ви знайдете собі друзів і однодумців не тільки на просторах інтернету, але і в буденному житті.

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more