Закладки

орден Магії

Альтернативні назви: орден Магії

Орден Магії в кращих традиціях екшена

Поклоннікам масових битв, фантастичних спецефектів і динамічних дій вже знайома гра Орден Магії, що вийшла в 2010 році. Це класичний продукт з розрахованих на багато користувачів геймплеєм в жанрі екшн і використанням ближнього і далекого бою, різного виду зброї і магії.

Разработчікі наділили її найвигіднішими рисами, зробивши яскравою і захоплюючою, не ускладнюючи гравцям принцип управління. Ті, хто має досвід в подібних забавах легко освояться і тут, оскільки, щоб в Орден Магії грати, треба маніпулювати:

  • Четирьмя клавішами: WASD для переміщення героя
  • Мишкой блокувати і наносити удари
  • Колесіком мишки міняти магічну і фізичну атакі

Осваіваем територію і знайомимося з її жітелямі

После того, як завершена Орден Магії реєстрація, ви опинитеся в чудових, загадкових землях Астарми. Вже довгий час тут спостерігаються розбіжності між правлячими могутніми кланами: Будинком Підстави і Будинком Мігурата. Кожен відстоює своє безроздільне право на абсолютну владу, а розпізнати їх можна за традиційними шати: представники Підстави одягнені в сині одягу, а Мігурата - в червоні.

Жітелі Астарми заснували три класи:

  • Паладіни
  • Тамери
  • Стрелкі

Паладіни - найбільш відважні й умілі воїни, хвацько зустрічають ворога поодинці і б'ються в контактному - ближньому бою, а допомагає їм стихія синтезу.

Тамери воліють середні дистанції, використовуючи силу вогню. Вони здатні розгадати маневри супротивника заздалегідь, діють з урахуванням ходів союзників і застосовують унікальну тактику в розпалі подій.

Стрелкамі стають тільки найвлучніші і зіркі воїни. Вони вправно ухиляються від зброї ворогів, тому серед важливих якостей - невразливість. Використовуючи диво, вони закликають на допомогу стихію повітря.

Об'едіняясь в союзи з однодумцями іншими гравцями, ви отримуєте деякі їх вміння, а також підвищуєте шанси на перемогу.

Добиваем славу і досвід в боях

От вашої хитрості і вміння швидко приймати рішення, володіння зброєю та здатність швидко замінювати його іншим, залежить хід подій. Ви зможете знищити зустрів чудовиськ і монстрів. Поки одні герої атакують їх в лоб, інші оточують, обходять з тилу. Все відбувається настільки феєрично, що приносить естетичне задоволення від споглядання кожного моменту.

Перед вами розгортаються масові битви, і ви в їх гущавині. Візьміть і знищіть противника, щоб отримати його досвід. Методично нападаючи на обраного ворога, доведіть його до повного знищення незалежно, яке у вас зброя - сила заклинань або меч.

В iPlayer Орден Магії можна вибрати режим битви: PvE або PvP. Борючись із натовпами монстрів, ви поступаєте мудро, оскільки кожне зіткнення, це плюс до вашого досвіду, знань, здібностей і навичок. А ще вбите чудовисько дарує вам дуже цінні, корисні артефакти, які можна залишити для особистого використання або запропонувати на продаж місцевим торговцю.

Поднакопів навичок, можна відправитися на Арену, щоб помірятися Силенко і зброєю з іншими гравцями. Тут збираються лише відважні і сильні герої королівства, щоб відточити і продемонструвати отримані вміння. Потрапити на Арену можна і на першому рівні, якщо достатньо в собі впевнені. В таких сутичках можна використовувати магію, будь-яка зброя і навіть битися на кулаках.

Ето відмінний спосіб заробити трохи грошенят, очок слави і репутації. Хоча останні не так вже й важливі, але приємно збуджують самолюбство. Правда, з'являться вони у вас тільки завдяки перемозі, яку ще треба здобути.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more