Закладки

Оверлорське товариство зла

Альтернативні назви: Співчуття злого господаря

Ігрове повелительське товариство зла: зло повертається.

20. 10. 2015 залишила гру Overlord Fellowship of Evil в жанрі рольового блокбастера, ставши продовженням попередніх частин. Розробник Codemasters сказав, що це свого роду експеримент для повернення до класичного походження ігрових технологій.

Геймери бачать ситуацію зверху, а не відкриті для перегляду більш широкого поля дії. Ви можете розмістити одну кампанію або співпрацювати з чотирма друзями для проходження спільного. Розробити базову іграшку для найпопулярніших платформ:

 • Xbox One
 • Microsoft Windows
 • PlayStation 4

Многі, яким вдалося перебрати Overlord Fellowship of Evil і спробувати її, висловили різні думки, і не всі були задоволені. Звернувши увагу претензії, автори обіцяють пізніше випустити оновлену версію, яка буде виправлена ​​в неправильний час.

Ваша роль є однозначним справжнім злом!

Якщо ви звикли вибирати між обладунками і блискучими в світіннях лицарів і їхніх противників, то рицарі теж, але не настільки сяйва, розробники цієї веселощі вирішили все за вас, залишивши тільки контролювати сили зла. І вона не змішуватиметься, це проблиск худих гремлінів з жадібними очима. Саме ці красуні і вам доведеться керувати, якщо ви завантажуєте Overlord Fellowship of Evil.

У попередній частині гремліни (фаворити) втратили свого господаря Темного Лорда, і відродити його не вистачає навичок. Вони довго переживали знущання, спостерігаючи за щасливими обличчями селян, зеленими луками і запашними квітами, що розвіваються метеликами. Довгий час, як богохульство, не терпіли темної душі, а плем'я гремлінів пішли в печеру, він знайшов книгу стародавніх заклинань, що називався чотирма слугами темряви.

виразних демонів бути неприємною роботою, знищити людину, створену для того, щоб зробити світ хаосу, прищепити страх у душах людей. Тільки після всіх приготувань ви знову можете спробувати воскресити Темного Лорда, але поки будь ласка вітайте чотирьох монстрів:

 • Всесильная некромант одного разу помилково провела ритуал і була роздута на шматки, але тепер вона повернулася в справу;
 • Устрашающий потужний воїн свого часу не зумів напасти на кам'яних тролів, і помер, але тепер повернувся;
 • Злобний карлик був убитий членом Братства Зла;
 • Темний ельф був вражений карликом свого непримиренного ворога.

присвоїв кожному персонажу свою власну роль у новій історії Співчуття Оверлорда Зла на ПК. Вони атакують у фронтальній атаці, діють на відстані, використовують магію і послаблюють ворогів. Щоб вони стали сильнішими, ми повинні розвивати свої навички, посилаючи в битву, якої буде достатньо. Незабаром можна буде доповнити свої таланти додатковими навичками для оснащення різними видами зброї та техніки.

Порівнянні з попередніми частинами Overlord FOE, ми бачимо відмінності в принципах військових дій, що раніше акцентували увагу на масовій заварушці, тепер герої отримали власні гремліни міньйон з особистим набором якостей, які також можуть прокачувати.

лівих і чорних гуморів, які так вразили гравців, і озброїли їх разом з зброєю, можна відправитися в село для того, щоб взяти участь у грабежах, знищенні будинків людей, знищенні худоби і поневолення народу. Нехай хтось і вважає, що Проект Overlord трохи сільський, в динаміці пустощів він і не відмовився.

Мінімальні вимоги до системи

 • OS: 64 біт / Windows 7 (і вище)
 • Памят 4 Gb
 • процесор: Intel Core i3 Series / AMD FX Series (краще)
 • Video: AMD HD4850 ​​/ Nvidia GTS250 (краще)
 • Место дискового простору: 5 Gb
 • DirectX: 9. 0s
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more