Закладки

Path of Evil: Immortal Hunter

Альтернативні назви: Шлях зла

Path of Evil: Immortal Hunter - майже як Diablo, але тільки більш мобільний

Гра Path of Evil (PoE) від ігрової студії TINYSOFT, яка спеціалізується в основному на слотах. Це якась проба пера, а раптом вийде якісний продукт, і гравці будуть у захваті. На сьогоднішній момент гра досі у стадії розробки. Ви не зустрінете тут жодної заставки або відео-історії, з чого все почалося. Path of Evil - це простодушна копія відомої РПГ початку 90-х років, але тільки для мобільних. Сам ігровий процес та прокачування персонажа максимально спрощені. Хочеш пограти? Заходь, гойдай і бігай по підземеллях.

Тут немає можливості вибору персонажа та його кастомізації, ваш шлях починається відразу в одному з підземель. Всього за кілька кроків вам покажуть як боротися і вбивати погань. Що досить просто... на початку. Підведіть героя до скелета, і він автоматично почне його бити мечем. Якщо ж хочете завдати удару заклинанням - натисніть відповідну кнопку знизу праворуч. Пересування джойстиком знизу ліворуч – мобільна класика управління рольовими іграми.

Прокачування персонажа

Ваш герой має рівні, навички та характеристики:

 1. Підвищуйте рівень проходячи підземелля і знищуючи монстрів.
 2. Прокачуйте характеристики підвищуючи рівень. З кожним рівнем вам дають до 5 очок характеристик.
 3. Навички знаходять у бою зі скриньок наприкінці кожного рівня. Вони є різної рідкості та сили. Використовувати в бою можна до 3 штук навичок. Навички бувають бойові та баффи (підвищують характеристики на певний час).

Зверніть увагу на спорядження. Його теж добувають із скринь наприкінці рівня (підземелля). Чим складніший рівень, тим крутіше призи. Кожне з підземель невеликого розміру, але нехай це не вводить вас в оману, що буде легко. Так, Path of Evil: Immortal Hunter це спрощений аналог, але починаючи вже з другого рівня, монстрів все більше і вони товстошкірі. Рекомендуємо продумано використовувати основну навичку персонажа. Він завдає багато шкоди і використовується лише один раз на кожен із рівнів.

Спорядження та його типи

Крім трьох навичок, героя можна екіпірувати спорядженням. Повністю одягнений боєць має більше очок життя і мани, захист від різних типів шкоди і завдає більше шкоди противнику. На власного персонажа можна одягнути:

 • черевики
 • шолом
 • два кільця
 • наплічники
 • рукавички
 • зброя
 • щит
 • доспех

Спорядження буває різної рідкості, вона впливає на характеристики та бонуси. Вище рідкість – кращий предмет. Якщо одягнути бійця у всі легендарні обладунки, то вважайте його богом війни – його практично неможливо вбити.

Завантажити Path of Evil: Immortal Hunter безкоштовно можна на нашому порталі, натиснувши відповідну кнопку, або ж у будь-якому з ігрових маркетів для Android та iOs пристроїв. Гра безкоштовна, але витративши пару доларів можна купити скриню з цінними призами (наприклад, легендарні навички).

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more