Закладки

Pathfinder: Wrath of the Righteous

Альтернативні назви:

Pathfinder: Wrath of the Righteous класична RPG з гарною графікою та аудіо оформленням. У цій грі вам доведеться досліджувати та займатися порятунком фентезійного світу.

Перш ніж грати в Pathfinder: Wrath of the Righteous потрібно визначитися з персонажем. Є можливість створити своє або вибрати із запропонованих.

Після чого потрібно зробити важливу дію вибравши клас:

  • Воїн
  • Мисливець
  • Інквізитор
  • Кінетик

Почитати про класи можна під час вибору. Якщо під час гри виявиться, що ви помилилися з вибором, це можна буде змінити пізніше.

Тепер потрібно ще вибрати божественного покровителя і можна приступати до гри.

Божества в свою чергу діляться на:

  1. Добрих
  2. Злих
  3. Нейтральних
  4. Хаотичних

Це важливий параметр, оскільки від божества можна отримати вагому допомогу в найнесподіваніший момент.

Починається гра з того, що пораненого головного героя вносять на головну площу містечка Кенабріс на ношах. Після тяжкого поранення герой не пам'ятає, хто він і як потрапив до стін міста. За щасливим збігом обставин повз проходила правителька міста, могутня дракониця Теренделеф. Зцілівши вашого персонажа, вона наказує йому йти і розважатися, оскільки в місті проходить свято. Свято несподівано переривається появою орди демонів на чолі з лордом Даскарі. Ватажок полчища демонів розколює місто навпіл, і головний герой у результаті опиняється у підземеллях під містом.

Тут вже починається безпосередньо гра. Досліджуємо територію, виконуємо завдання сюжетної лінії. У ході цього процесу вам покажуть та розкажуть, що до чого. Перше підземелля є навчанням. У фіналі цього квесту ваш герой знаходить стародавній артефакт, залишений у катакомбах для якихось цілей ангелами, і отримує ув'язнену в ньому силу. Попутно ви зможете зібрати загін помічників для подальших мандрівок, оскільки, отримавши нові магічні здібності на ваші плечі, лягатиме порятунок світу або навпроти його руйнування залежно, який напрямок ви виберете.

Вибравшись на поверхню, ви можете окрім сюжетних брати додаткові завдання заробляючи цим досвід та гроші.

Основний загін складається із шести юнітів, у кількох з них можуть бути приручені звірі. Крім того, в ході виконання завдань можна брати із собою ще зустрінутих персонажів для допомоги та блукати у супроводі цілого натовпу.

Перед вилазками склад загону є можливість змінювати, брати із собою тих юнітів, які краще підходять для майбутнього завдання.

Класів бійців супроводу дуже багато й іноді буває, що юніт з сильнішими базовими характеристиками у міру розвитку виявляється не такий вже й хороший. Складніші класи, навпаки, розкриваються з досягненням певних рівнів.

Під час боїв витрачати магію потрібно економно, для її заповнення потрібен відпочинок. Набрести на сильного ворога без можливості використовувати магічний арсенал небажано.

Pathfinder: Wrath of the Righteous скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Гра можна придбати на торговому майданчику Steam або на офіційному сайті.

У грі на вас чекає цілий світ повний магії і безліч друзів попутників! Почніть грати зараз!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more