Закладки

Кодекс Пірата

Альтернативні назви: Pirates Tide of Fortune

Кодекс пірата - джентльмени удачі.

Кодекс Пірата гра, яка порадує всіх любителів морських пригод і піратських пригод. Гравець, отримує можливість, поринуть в романтику життя на островах серед безкрайнього океану, де основною справою є розвиток і захист власної території від інших гравців, спраглих легкої здобичі. Вибравши цю гру, користувач і сам повинен стати джентльменом удачі, що б привести свій острів до економічного і військового процвітання. Кодекс Пірата онлайн - це розрахована на багато користувачів браузерна гра, в якій вже зареєстровано більше 11 мільйонів користувачів, вони мають можливість битися між собою, з комп'ютерними ворогами, об'єднаються в союзи, створювати Ордена і звичайно укладати торговельні угоди. Цей проект скоріше військова стратегія, хоча без розвитку економіки сильної армії і флоту створити не вдасться.

Начало гри Кодекс Пірата і її особливості.

Что б поповнити ряди флібустьєрів, в проекті Кодексу Пірата реєстрація необхідна. Для цього користувачеві потрібно заповнити форму, що складається з кількох рядків, придумати ім'я, вказати адресу електронної пошти та пароль. Можна підключитися до гри, використовуючи аккаунт у соціальній мережі. Відразу після реєстрації гравець потрапляє на морські простори, серед кілометрів води загубився невеликий острів, він і стане новим будинком, з якого почнеться будівництво великої піратської держави. В рамках навчання насамперед гравцеві доведеться побудувати будівлі для видобутку необхідних ресурсів, їх кілька:

  • Ром, проводиться на фабриці, його п'ють все без винятку - пірати трудівники, і ті які воюють;
  • Золото, його поклади знаходяться на острові, але без копальні його НЕ добути;
  • Дерево, так само є на острові, що б його отримувати, необхідний лісоповал.

В грі крім видобутку ресурсів потрібно розвивати науку, культуру і армію. У проекті в підпорядкування гравцеві даються сорок різних бойових одиниць армії і флоту, можна навіть створити собі страшного морського монстра Кракена. Так само, всі військо можна розділити на типи, в кожному з них є одиниці для оборони і для нападу:

  • Пірати
  • Наемнікі
  • Ескадра
  • Армада

Для того що б створити армію і флот потрібно будувати командні і бойові споруди, підвищувати їх рівень, проводити дослідження новітньої зброї і броні. Всі ці дії, як і сама армія вимагають ресурсних витрат на утримання. Того що можна добути на острові, і то що хвилі прибивають до берега явно недостатньо для створення великого морського держави. Стати по-справжньому багатим, можна лише займаючись піратським промислом, грабувати сусідні острови, нападати на торгові судна і морські фортеці. У разі якщо армія ще слабенька і взагалі війна не той спадок, можна створити Торгову компанію і зайнятися бізнесом. По всьому морю розташовані тайники зі скарбами, їх захоплення приносить не погану прибуток. Одинаком бути сумно, тому грати Кодекс Пірата набагато веселіше з друзями. У цій стратегії, можна створити власний Орден або вступити в існуючий. В Ордені все по-справжньому, капітани отримують звання і посади. Зібравшись в Ордені, гравці об'єднуються для створення потужної боєздатної армії, з її допомогою можна захоплювати Колонії і оберігати їх від королівських військ.

Кодекс Пірата дуже цікава і неймовірно барвиста гра з відмінною графікою і звуковим оформленням.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more