Закладки

Potion Craft

Альтернативні назви:

Potion Craft дуже цікавий симулятор і в той же час економічна стратегія. Графіка в грі хороша, картинки начебто намальовані вручну, ніби перед вами рукопис або старовинна книга. Кожну сцену дуже детально показано. Аудіо супровід також виконано в унікальному стилі.

Цього разу вам належить стати справжнісіньким алхіміком за часів середньовіччя. Це була дуже непроста професія, треба було багато вміти і працювати з ранку до пізньої ночі.

  • Збирайте інгредієнти для приготування зелий
  • Вивчайте нові рецепти та проводьте власні експерименти
  • Спілкуйтеся з відвідувачами та виконуйте їх замовлення

Це лише кілька справ серед безлічі. Грати в Potion Craft точно не буде нудно.

Пройдіть складний шлях розвитку від моменту, коли ви складете ваше перше зілля, до часу, коли станете справжнім майстром у цій професії.

Готувати зілля складніше, ніж може здатися на перший погляд. Не всі інгредієнти відразу придатні до використання, багато хто з них вимагатиме попереднього приготування. Перетирайте коріння та інші тверді компоненти у ступці, робіть настоянки з рослин, сушіть листя та плоди. Саме під час приготування дуже важливо стежити за підтримкою полум'я на потрібному рівні, щоб не зіпсувати зілля.

Вибрана основа також є важливою. Один і той же рецепт на водній або олійній основі може мати різні властивості.

Винаходьте власні рецепти. У вас буде практично безліч можливих комбінацій матеріалів. Розібратися в тому, як досягти тих чи інших ефектів вам допоможе путівник алхіміка. Намагайтеся керуватися здоровим глуздом, адже не всяке зілля можна продати.

Торгуйте в лавці. Уважно вислуховуйте прохання відвідувачів і вирішуйте, як саме найкраще допомогти їм. Іноді рішення можуть бути не зовсім очевидними, виявіть фантазію.

Інгредієнти можна вирощувати самостійно, але так ви зможете створити не все. Деякі матеріали простіше купуватиме у мандрівних торговців. Ціна, яку вони бажають отримати за свій товар, не завжди буває виправдана. На щастя, ви матимете можливість торгуватися або отримати необхідне іншим шляхом. Наприклад, ви можете придумати, як створити інгредієнт у лабораторії або виростити на грядках.

Крім того, вам доведеться придумати яким чином продавати свої товари, розставивши їх на полицях певним чином. На ціну продажу та затребуваність впливає зовнішній вигляд пляшки, а також етикетка. Створіть свій неповторний дизайн та отримайте більше грошей.

У міру того, як зростатиме ваша майстерність до вас буде звертатися все більше людей і складність замовлень зростатиме, але й грошей такі замовлення принесуть більше.

Досягши максимального рівня, ви можете стати найвпливовішою і найбагатшою людиною в місті. Тільки від вас залежатимуть долі людей, у руках яких зосереджена влада.

Potion Craft скачати безкоштовно на ПК, не вийде, на жаль. Ви можете купити гру на майданчику Steam або на офіційному сайті.

Почніть грати зараз, щоб отримати можливість освоїти одну з найцікавіших професій середньовіччя!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more