Закладки

Power to the People

Альтернативні назви:

Power to the People економічна стратегія з елементами симулятора містобудування. Гра доступна на ПК. 3D графіка дуже деталізована та виглядає реалістично. Озвучено гру добре, музика приємна. Оптимізація хороша, але на пристроях з низьким рівнем продуктивності якість зображення може бути знижена.

Під час гри вам чекають трохи незвичайні завдання. Ви приймете безпосередню участь у будівництві великих міст, але робитимете це особливим способом. Основне завдання – це забезпечення швидкозростаючого поселення енергією. Без розвиненої енергосистеми неможливо побудувати повноцінне місто, тому все залежатиме від ваших дій.

Управління не складне та інтуїтивно зрозуміле, крім того, розробники приготували невелике навчання для всіх новачків. Відразу після цього можна буде розпочинати гру.

На перший погляд може здатися, що грати буде занадто просто і не цікаво, але це не так. Будувати енергосистему здатну витримувати необхідні навантаження та забезпечувати потреби заводів та мешканців міста дуже складно.

Задань потрібно виконати багато:

  • Побудуйте мережу для постачання енергії споживачам
  • Покращуйте будівлі та створюйте додаткові лінії
  • Боріться з наслідками аварій, щоб максимально швидко відновити подачу електрики
  • Вивчайте нові технології та підвищіть за їх допомогою пропускну здатність мережі
  • Регулюйте потужність магістральних вузлів, коли потрібно стабілізувати систему
  • Боріться з погодними аномаліями та пристосовуйте енергосистему під місцевий клімат

Усім цим вам належить займатися під час гри. Список неповний, решту ви дізнаєтесь коли, гратимете в Power to the People.

Найлегше буде спочатку поки що населений пункт не розростається до розмірів великого міста. Чим більше споживачів буде з'являтися, тим складніша та розгалужена система знадобиться.

Необхідно передбачати в яких місцях можуть траплятися аварії, щоб своєчасно усувати наслідки. Якщо споживачі надовго залишаться без енергопостачання ви можете втратити роботу, і гра закінчиться.

На нашій планеті багато материків і у кожного свої особливості, що впливають на складність завдання. Зважайте на погодні умови сейсмічну активність та ймовірність стихійних лих.

Доступно кілька рівнів складності, у вас буде можливість вибрати відповідний.

Ігрових режимів багато, якщо грати набридло, спробуйте змінити режим і інтерес до гри повернеться.

Розробники щотижня пропонують всім гравцям нові завдання з новими обмеженнями, завдяки чому інтерес до Power to the People зберігається довгий час.

Для того, щоб грати в Power to the People необхідно завантажити ігрові файли, далі інтернет не знадобиться і можна буде цікаво проводити час офлайн.

Power to the People скачати безкоштовно на ПК, на жаль, немає можливості. Придбати гру можна на порталі Steam або завітавши на сайт розробників.

Почніть грати прямо зараз, щоб спробувати спроектувати найбільш стабільну енергетичну систему!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more