Закладки

Онлайн гра Правила війни. Ядерна стратегія

Альтернативні назви: Total Domination

Гра Total Domination відрізняється пам'ятною графікою, якісним озвученням і широкими можливостями для взаємодії між гравцями.

Системні вимоги

Вимоги

Система порадують усіх: для того, щоб спробувати свої сили в пост-апокаліптичних битвах, знадобиться тільки комп'ютер і Інтернет. Кредити отримуються як податок на населення галузі. Більше людей - більше грошей.

  • кристали - можна отримати, піднявши рівень і для виконання завдань. Це універсальний ресурс, для якого придбані всі інші.

 

Technologies

Технологічне дерево обіцяє гравцеві скарб знань і перевезення можливостей. Кожна нова технологія відкривається тільки після вивчення всіх попередніх на гілці. Деякі з них не можуть бути вивчені без будівництва певних будівель. І, відповідно, багато будівель у цьому секторі не можна будувати до тих пір, поки не будуть вивчені певні технології.

Building

У грі існує багато різних будівель, кожна з яких виконує свою роль. Усього існує 5 типів об'єктів, а також можливість розширити сектор і скористатися послугами Чорного ринку. Доступні категорії будівель:

  • Resource - будь-які будівлі, пов'язані з отриманням урану, титану або кредитів.
  • Координаційні центри різних видів.
  • Військово - військові бази та заводи з виробництва військової техніки.
  • Захисні - оборонні споруди, такі як стіни, ворота, вежі і гармати.
  • Декоративний - додаткові корисні прикраси сектора. Наприклад, робот-ремонтник.

Troops

В програвачі доступні 4 типи військ, кожен з яких пропонує вибір з величезної кількості одиниць:

  • Піхота.
  • Засоби транспортних засобів.
  • Артілерія.
  • Авіація.

Процес гри

Total Домінація в Інтернеті дозволяє розробляти власний сектор, видобуваючи ресурси, будуючи будівлі та навчаючи технологіям. Успішне розподіл існуючих сил дозволить їм розширити свої володіння і зміцнити армію. На карті світу, на додаток до вашого сектора, є сектори інших гравців, а також вільні місця, які можна пограбувати або захистити від грабежів. У грі Total Domination локації - надійний джерело додаткового досвіду і навіть військових частин. Досліджуйте та атакуйте, щоб поповнити свої ресурси. Увійшовши до клану, ви отримаєте додаткові бонуси. Зрештою, чи є багато шансів для однієї людини зберегти свою позицію на полі бою?

Як виграти без доната?

Гра передбачає можливість отримання додаткових віртуальних "булочок" за реальні гроші. Деякі гравці цілком задоволені цією можливістю, але інші категорично відмовляються вкладати щось у ігровий світ. Чи можу я виграти без доната? Так. Стратегія Total Domination вільна для гри. Не тільки грати, але й перемагати. Для цього потрібно терпіння і знання всіх особливостей гри, її економіки і стратегії ведення війни. Але головною зброєю у ваших руках буде дипломатія. Спілкуйтеся з іншими гравцями, шукайте друзів і союзників, приєднуйтесь до клану і ніякі донори не зможуть перемогти вас.

Гра загального домінування вражає своїм пост-апокаліптичним оточенням і масштабами. Ця стратегія надає широкі можливості для взаємодії між гравцями: ви повинні знайти союзників, захистити свій сектор від ворогів, атакувати сектори суперників, торгувати з сусідами. В Total Domination гра рекомендується любителям MMO ігор.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more