Закладки

Primal Carnage

Альтернативні назви: Primal Carnage

Гра Primal Carnage є багатокористувацької онлайн грою, & nbsp; в яку необхідно грати в команді. Природно, можна спробувати зіграти в оліночку, але зазвичай у гравців на це сил не вистачало. Дана гра створена в стилі шутер від першої або третьої особи. У грі Primal Carnage Ви повинні зайняти одну з сторін: бік людей або динозаврів.

& nbsp;

В онлайн грі Primal Carnage реєстрація під силу будь-якому користувачеві. Для, того, щоб зареєструватися в грі Primal Carnage Вам знадобиться:

1) Вказати адресу своєї електронної пошти.

2) Написати пароль.

Грати в гру Primal Carnage Ви будете, вибравши свій клас. У грі існує наступна класифікація класів:

- Люди. У них наступна специфіка:

1. Найманці є кваліфікованими фахівцями, але поодинці вони впораються.

2. Вчений & ndash; вони використовують снайперську гвинтівку, електрошокер.

3. Коммандо є найманцем, який використовує вогненну потужність. Використовує штурмову гвинтівку, гранатомет.

4. Слідопит є гідом, який ховається в джунглях. Зброя слідопита & ndash; це дробовик.

5. Ловець є справжнім мисливцем. Зброєю ловця є рушниця, яка стріляє мережею.

6. Палій & ndash; його характер складно витримати, він дуже запальний. Зброя палія & ndash; гранатомет.

- Динозаври. Їх усього шість і вони досить хижі і дуже небезпечні:

1. Тиранозавр Рекс. Це дуже важкий клас. Вони можуть завдати величезної шкоди і зробити більшу травму. Але його розміри заважають йому битися, що робить його легкою мішенню. Його атака & ndash; це укус і тупання.

2. Раптор. Це клас, який постійно може атакувати супротивника. Атаки Раптора & ndash; це удар кігтями і укус, а також кидок.

3. Дилофозавр. Даний клас є класом підтримки. Він може атакувати ворога, як на близькій відстані, так і на далекому. Його основна атака & ndash; це отруйний укус.

4. Птеранодон. Цей клас справжні розвідники. Вони дивляться зверхньо і говорять іншим динозаврам, де знаходяться їхні вороги. Основна атака птеранодоном & ndash; це укус, а також захоплення.

5. Карнотавр. Це середній по силі клас. У битві вони використовують свою унікальну швидкість і свою вагу для знищення ворога. Атака даного класу & ndash; укус і потужний удар головою.

6. Спинозавр & ndash; це новий динозавр, який є заміною відомого Ті-Рекса. Він схожий на Тіранозавра, тільки його удари набагато потужніше.

& nbsp;

В онлайн гру Primal Carnage грати Ви будете як у звичайному режимі, так і використання можливості ботів і ігрового сінгплеера.

У грі Primal Carnage online повинно бути по п'ять класів. Їх Ви використовуєте у команді. Динозаврами можна управляти тільки від третьої особи, а ось людьми від першого.

Реєструйтеся в онлайн грі Primal Carnage безкоштовно і отримуйте задоволення від проведеного часу. Станьте на одну з ворогуючих сторін і здобудете повну перемогу.

Будьте впевнені, що фортуна завжди з вами, а головне онлайн гра Primal Carnage завжди підніме Вам настрій і відверне від повсякденних буднів.

Удачи Вам в ігрових боях світу Primal Carnage онлайн!

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more