Закладки

Принц Персії: Забуті піски

Альтернативні назви: Принц Персії: Забуті піски

Гра Принц Персії: Забуті піски - це 3D слешер, створений монреальской компанією «Ubisoft Montreal» в середині 2010-го року. Хоча дана гра і є певним продовженням Prince of Persia: The Sands of Time, в ній є свій власний сюжет і геймплей. У грі Prince of Persia: Забуті піски головний герой повинен переміщатися по різних ігрових рівнів, долати або уникати пастки, відгадувати загадки і, як же без цього, боротися з ворогами.

Якщо ви почнете в Принц Персії: Забуті піски грати, то переконаєтеся, що головний персонаж поступово отримує безліч різних здібностей. Саме використовуючи ці здібності, можна брати участь в боях, застосовувати акробатичні елементи і вирішувати головоломки.

• Сили повітря - за допомогою повітряного вихору, що утворюється навколо Принца, можна відкидати супротивників.

Якщо ви не можете ще вирішити, чи варто завантажити Принц Персії: Забуті піски, тоді вам не завадить запитати в інтернеті відео Принц Персії: Забуті піски.

Якщо ви геймер, який любить динамічні ігри, в яких треба брати участь в безлічі різних бойових поєдинках, а також вирішувати всілякі загадки і вибиратися з розставлених всюди пасток гра Prince of Persia Forgotten Sands принесе вам задоволення. Граючи в неї, ви зможете чудово відпочити і разом з тим, перевірити свою реакцію і вміння використовувати не тільки зброю, а й акробатичні елементи, а також різні набуті здібності.

Заходьте на офіційний сайт гри, замовляйте диск або завантажуйте електронну версію гри і приєднуйтесь до фанатів Prince of Persia Forgotten Sands.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more