Закладки

Prototype 2

Альтернативні назви: Prototype 2

Перша частина гри Прототип була прийнята геймерами на «ура». Проект дуже наочно демонстрував, як можуть жити люди, наділені особливими здібностями серед «простих смертних», жорстоких мутантів і монстрів. Увага публіки з перших хвилин гри приковував головний герой - Алекс Мерсер, який своєю харизматичністю і силою вмів балансувати весь ігровий процес. До речі, саме з головним героєм і пов'язана перша несподіванка, підготовлена ​​Prototype 2 pc. Якщо ви знову сподівалися зустрітися з улюбленцем публіки Мерсером, то вас чекає невелике розчарування - тепер замість нього грати необхідно буде агресивним чорношкірим офіцером, який втратив сім'ю через вируса, нібито випущеного Алексом.

В цілому ж, варто відзначити, що гра Prototype 2 з одного боку дуже сильно нагадує свою попередницю, а з іншого боку здається зовсім неповторним і унікальним проектом. Це тільки підігріває інтерес публіки. Більш агресивні настрої змушують концентруватися на процесі гри, уважно стежачи за всіма діями персонажів і аналізуючи їх.

Як вже говорилося вище, в грі Прототип 2 на комп'ютер буде змінений головний герой - кличуть цинічного негра Джеймс Хеллер. Він переслідує лише одну мету - помститися всім, хто так чи інакше пов'язаний із створенням і розповсюдженням вірусу на території Штатів. У першу чергу, Джеймс, звичайно ж, хотів би помститися Алексу, однак після зустрічі з Мерсером також піддається негативному впливу вірусу. Відразу ж подолавши кілька ступенів мутації, Хеллер, що звільнився від будь-яких моральних норм, відправляється на виконання власної місії.

Для того щоб почати гру, вам необхідно буде попередньо завантажити Prototype 2. Зробити це швидко і безперешкодно можна, відвідавши сторінку магазину Steam, де інсталяційний файл коштує всього лише 30 доларів. Після установки проекту ви зможете почати гру. Якщо ви грали в попередню частину, то неодмінно помітите одна з головних відмінностей - відразу ж після початку ігрового процесу головний герой володіє більшістю навичок і вмінь, які Мерсер отримував тільки після виконання певних завдань. На знятому до Prototype 2 відео-трейлері прекрасно видно, що Джеймс прерасно вміє бігати по стінах, літати в небесах і кидатися автомобілями як тенісними м'ячиками. Можна тільки уявити собі, якою силою буде володіти Хеллер хоча б до середини гри!

Гра Прототип 2 наочно продемонструє, яким апетитом може володіти надлюдина. Ви особисто побачите, як Джеймс проковтує жертву цілком і при цьому на деякий час приймає повністю її вигляд, ця особливість, до речі, дозволяє реалізовувати самі божевільні стратегії. Так, проковтнувши якогось правоохоронця, ви зможете, озброївшись автоматом, бігти з бази непоміченим. З'їдені монстри зовнішність не змінюють, зате наділяють своїми здібностями.

Дивлячись на знятий до гри Прототип 2 відео-трейлер, мимоволі дивуєшся масштабності проекту.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more