Закладки

Rachel Holmes: differences

Альтернативні назви:

Rachel Holmes: differences гра головоломка тренує увагу до деталей і зорову пам'ять. Графіка в подібних іграх зовсім не важлива через їхню специфіку. Озвучено гру добре, музику підібрано ненав'язливу.

Під час гри ви станете справжнім детективом на ім'я Рейчел Холмс.

На цей раз вам належить:

  • Шукати відмінності на зображеннях
  • Змагатися з іншими гравцями на час
  • Допомагати легендарному детективу виконувати завдання по всьому світу
  • Збирати цінні призи та нагороди

Це не повний список справ, що чекають на вас у грі, але ви все дізнаєтеся, коли будете грати в Rachel Holmes: differences

У грі багато режимів, ви можете вибрати будь-який з них, вони всі по-своєму цікаві.

Для початку пройдіть навчання і спробуйте деякий час пограти в звичайнісінькому режимі, де вам просто потрібно буде знаходити відмінності порівнюючи дві різні фотографії.

Коли відчуєте, що отримали достатньо досвіду, можете спробувати свої сили в інших режимах. Шукайте відмінності на якийсь час, потрібно встигнути знайти все. Змагайтеся з іншими гравцями з усього світу. Це найбільш складний режим, оскільки ви ніколи не можете знати скільки часу знадобиться на пошук відмінностей супернику.

За успішне та своєчасне виконання кожного завдання ви отримаєте певну кількість монет. Цю внутрішньоігрову валюту ви зможете використовувати для того, щоб купити підказки в найскладніших рівнях. Декілька підказок доступно за монети, і одну можна відкрити, переглянувши коротеньке рекламне відео. Але перш, ніж користуватися підказками, спробуйте знайти відмінності без них. Так грати набагато цікавіше, ніж якщо вам будуть підказувати кожен крок.

Складність завдань збільшується з кожним пройденим рівнем. У нових рівнях перемогти буде все важче.

Допоможіть головній героїні розібратися в дивних подіях, що відбуваються по всьому світу, і дізнайтеся хто і навіщо підміняє оригінали фотографій копіями на яких відсутня частина об'єктів. За всіма цими подіями може стояти якийсь великий лиходій, який задумав недобре проти жертв, які нічого не підозрюють.

Немає причин хвилюватися, що рівні в грі закінчаться і вам стане нічим займатися в ній далі. Хоча кількість рівнів обмежена, але їх дуже багато, і для того, щоб дійти до останнього вам знадобиться багато часу.

Не забувайте щодня допомагати розгадувати загадки головній героїні та отримуйте щоденні та щотижневі призи.

В інтегрованому магазині у вас буде можливість придбати бустери та внутрішньоігрову валюту. Це не обов'язково робити, адже гра абсолютно безкоштовна, але так ви зможете підтримати розробників та сказати їм спасибі.

У вихідних оновленнях додаються нові рівні та режими гри. Грати ставатиме все цікавіше з кожним оновленням.

Rachel Holmes: differences завантажити безкоштовно на Android можна, якщо перейти за посиланням на даній сторінці.

Якщо хочете перевірити, чи достатньо у вас розвинена уважність для того, щоб стати детективом встановлюйте гру прямо зараз!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more