Закладки

RAID: Shadow Legends на ПК

Альтернативні назви: Гра Рейд, Рейд Шадоу Легендс

RAID: Shadow Legends - MMORPG в стилі Dungeons Dragons з 500+ унікальними героямі

Начіная грати в RAID: Shadow Legends на ПК, ви поринете в історію одного загону. Чотири бессрашних героя борються як один, щоб знищити дракона і забрати його багатства. Герої Галек, Етель, КАЕЛ і Ейлен. Всі вони мають різні здібності - маг, воїн, стрілок і копейщик, але вони відмінно доповнюють один одного і підтримують. Правда кінцевий бос, виявляється дуже сильний. Як вони не намагалися, дракон стягує в повітря і викидає полум'я зі своєї глотки ... Ніхто не вижив.

На цьому передісторія завершується і перед вами з'являється Арбітр, хранитель ігрового світу. Він звертається до вас: "Королівство телерадіоорг гине від воєн і чвар. Чекають безбожні прихильники Сайрота распространяютТьму зі сходу на інші території. Як зберігач телерадіоорг, я зробила все, що змогла, але мої сили закінчуються. Тепер ти продовжиш моя справа. Я відновлю одного із загиблих героїв. На більше мені не вистачить сил. Відтепер він буде подчінятьсятебе. Вибери, кого ти хочеш відновити. "

С цього етапу починається ваша гра. Перед вами вибір одного з чотирьох:

  • Ейлен - вищий ельф, лучниця, навички: влучний постріл (атака по ворогу. Якщо атака була критичною, завдає ще удар), небесна стріла (атакує одну мету, потім всіх ворогів. Якщо мета загине, накладає на себе Бонус критичного шансу 30 відсотків на 3 ходу), долина смерті (атакує всіх ворогів 2 р.) І аура дає бонус союзникам.
  • Каель - темний ельф, маг, навички: удар темряви (атака по ворогу. З ймовірністю 80 відсотків накладає отрута 2,5 відсотка на 2 ходи), кислотний дощ (атака по всім ворогам. За кожного вбитого ворога заповнює свою шкалу ходу на 25 відсотків), розпад (атакує випадкові цілі 4 р. З ймовірністю 40 відсотків накладає отрута 5 відсотків на 2 ходи) і аура дає бонус союзникам.
  • Галек - орк, воїн, навички: поріз навхрест (атакує ворога 2 р.), Що повстав з пекла (атака по всім ворогам. Накладає на себе Бонус швидкості 30% на 2 ходи), проклятий сокиру (атакує випадкові цілі 4 рази. З ймовірністю 30 відсотків накладає штраф захисту 30% на 2 ходи. Якщо на цілі більше двох штрафів, з імовірністю 30 відсотків накладає штраф захисту 60 відсотків на 2 ходи) і аура дає бонус союзникам.
  • Етель - священний орден, копейщик, навички: удар наповал (атакує ворога три рази. На останньому ударі з ймовірністю 75 прц. накладає слабкість 25 відсотків на 2 ходи), клинки богів (атака по всім ворогам, шанс критичного удару +15 відсотків), осяяння (накладає на себе Бонус атаки 25 відсотків на 2 ходи. Якщо здоров'я падає нижче 50 відсотків, накладає на себе бонус захисту 30 відсотків на 2 ходи. Потім ходить) і аура дає бонус союзникам.

Арбітр продовжує свою розповідь і вводить тебе в курс справи. Перед вами ваш Бастіон. Тут ви можете закликати і покращувати героїв, які будуть сражатьсяс силами Темряви. Ви вже вибрали першого героя, але для виконання місій будуть потрібні сили ще чотирьох героїв. Використовуйте Загадкові осколки, щоб закликати героїв в Порталі. Як тільки ви призвете першого героя, Арбітр отправляетвас в пригода, а саме виконання капання, попутно розповідаючи історію світу телерадіоорг. У першій гілці кампанії вам належить здолати короля баннерет, відшукати його і з'ясувати правду: невже великий король Тайба переметнувся на бік Темряви.

Поетапно проходячи кампанії, ви будете дізнаватися історію світу і очищати його від скверни. Це не так-то й просто, як могло здатися після першої вашої перемоги. Далі вороги будуть тільки сильніше, а Тьма тільки зліше. Так що готуйтеся закликати нових сильних героїв і використовувати їх в бою. Для призову використовуємо осколки:

  • загадочние оскільки призову - найпростіші, з них можна закликати в основному зелених героїв, зрідка синіх;
  • древніе оскільки призову - з давніх осколків з великим шансом можна закликати синіх героїв, так само дуже мізерний шанс призову фіолетових і помаранчевих героїв;
  • темние оскільки призову - підвищений шанс призову фіолетових і помаранчевих героїв, а так само високий шанс отримання героїв темряви;
  • сакральние оскільки призову - можна закликати з високим шансом фіолетових і помаранчевих. Кращі оскільки для призову редчайшіхгероев.

Універсальная акція в RAID: Shadow Legends на ПК - "Залишайся вдома і бережи себе" +

Зайді в гру і отримай три Темних осколка, два мішечки Жетонів арени, 1 корм п'ятого рангу, 2 корму четвертого рангу, три корми третього рангу, бустер досвіду плюс сто відсотків на три дні і 500 енергії для битв з монстрами.

 

RAID: Shadow Legends на ПК