Закладки

RAID: Shadow Legends на ПК

Альтернативні назви: Гра Рейд, Рейд Шадоу Легендс

RAID: Shadow Legends - MMORPG у стилі Dungeons Dragons з 500+ унікальними героями та бойовими тактиками.

Починаючи грати в RAID: Shadow Legends на ПК, ви поринете в історію одного загону. Чотири безглузді героя борються як один, щоб знищити дракона і забрати його багатства. Герої Галек, Етель, Каель та Ейлен. Всі вони мають різні здібності - маг, воїн, стрілець і копійник, але вони чудово доповнюють один одного та підтримують. Щоправда, кінцевий бос, виявляється занадто сильний. Як вони не намагалися, дракон стягує в повітря і викидає полум'я зі своєї ковтки. Ніхто не вижив.

На цьому передісторія завершується і перед вами з'являється Арбітр, хранитель ігрового світу. Він звертається до вас: "Королівство Телерія гине від воєн і чвар. Нечестиві прихильники Сайрота поширюють Темряву зі сходу на інші території. Як хранитель Телерії, я зробила все, що змогла, але мої сили закінчуються. Тепер ти продовжиш мою справу. Я відновлю одного із загиблих героїв. На більше мені не вистачить сили. Відтепер він буде підпорядковуватися тобі. Вибери, кого хочеш відновити. "

З цього етапу починається ваша гра. Перед вами вибір одного з чотирьох:

  • Ейлен (Elhain) - вищий ельф, лучниця, навички: влучний постріл (атака по ворогові). Якщо атака була критичною, завдає ще удару, то небесна стріла (атакує одну мету, потім усіх ворогів). Якщо мета загине, накладає він Бонус критичного шансу 30 відсотків на 3 ходу), долина смерті (атакує всіх ворогів 2 р.).) і аура, що дає бонус союзникам.
  • Каель (Kael) - темний ельф, маг, навички: удар пітьми (атака по ворогові). З ймовірністю 80 відсотків накладає отруту 2,5 відсотка на 2 ходи), кислотний дощ (атака по всіх ворогах). За кожного вбитого ворога заповнює свою шкалу ходу на 25 відсотків, розпад (атакує випадкові цілі 4 р.). З ймовірністю 40 відсотків накладає отрута 5 відсотків на 2 ходи) і аура, що дає бонус союзникам.
  • Галек (Galek) - орк, воїн, навички: поріз навхрест (атакує ворога 2р.)), що повстав з пекла (атака за всіма ворогами. Накладає він Бонус швидкості 30% на 2 ходу), проклята сокира (атакує випадкові цілі 4 разу). Із ймовірністю 30 відсотків накладає штраф захисту 30% на 2 ходи. Якщо на цілі більше двох штрафів, з ймовірністю 30 відсотків накладає штраф захисту (60 відсотків на 2 ходи) і аура дає бонус союзникам.
  • Етель (Athel) - священний орден, копійник, навички: удар наповал (атакує ворога тричі). На останньому ударі із ймовірністю 75 прц. накладає слабкість 25 відсотків на 2 ходи), клинки богів (атака по всіх ворогах, шанс критичного удару +15 відсотків), осяяння (накладає він Бонус атаки 25 відсотків на 2 ходу). Якщо здоров'я падає нижче 50 відсотків, накладає він бонус захисту 30 відсотків на 2 ходу. Потім ходить) і аура, що дає бонус союзникам.

Арбітр продовжує свою розповідь і вводить тебе в курс справи. Перед вами ваш Бастіон. Тут ви можете закликати та покращувати героїв, які будуть битися з силами Темряви. Ви вже обрали першого героя, але для виконання місій потрібні сили ще чотирьох героїв. Використовуйте Загадкові уламки, щоб закликати героїв у Порталі. Як тільки ви покличете першого героя, Арбітр відправляє вас у пригоду, а саме виконання капанії, принагідно розповідаючи історію світу Телерії. У першій гілці кампанії вам доведеться здолати короля Баннеретов, знайти його і з'ясувати правду: невже великий король Тайба перекинувся на бік Темряви.

Поетапно проходячи кампанії, ви дізнаватиметеся історію світу і очищатимете його від скверни. Це не так і просто, як могло здатися після першої вашої перемоги. Далі вороги будуть тільки сильнішими, а Темрява тільки злішими. Так що готуйтеся закликати нових сильних героїв та використати їх у бою. Для призову використовуємо уламки:

  • загадкові уламки призыва - найпростіші, їх можна призвати переважно зелених героїв, зрідка синіх;
  • стародавні уламки призову - з древніх осколків з великим шансом можна призвати синіх героїв, так само дуже мізерний шанс призову фіолетових та помаранчевих героїв;
  • темні уламки призову - підвищений шанс призову фіолетових та помаранчевих героїв, а також високий шанс отримання героїв пітьми;
  • сакральні уламки призову - можна закликати з високим шансом фіолетових та помаранчевих. Найкращі уламки для призову рідкісних героїв.

Який найліпший герой у Raid Shadow Legends?

Це питання з розряду філософських. У грі велика кількість різних героїв під різні потреби з різними навичками, здібностями та характеристиками. Скажу більше, деякі герої виявляють свої сильні сторони лише у парі з іншим героєм. У цьому ви почнете розумітися лише після певного часу у грі.

І так питання, якого героя варто качати, а якого ні? Один із способів розібратися в цьому, відкрити самого героя і внизу його портрета натиснути на іконку з оцінками.

Це оцінки даного героя самими гравцями. Вони оцінювали його для кожного з можливих типів підземель та битв. Оцінку можна залишити лише після того, як ви максимально прокачали його до 6 зірок. Тож цей рейтинг досить точний. Але зверніть увагу, що він залежить від артефактів одягнених на героя. На жаль, цю інформацію тут подивитися не вдасться. Розробники гри показують лише базові комплекти.

Ще один спосіб - це спільноти гравців. Там часто можна зустріти рейтинги та списки найкращих героїв. І тут завжди поділяться комплектами артефактів, які варто збирати. Але в цьому випадку подібні рейтинги дуже суб'єктивні. Зрештою рішення залишається за вами.

Нові активні промокоди:

s1mple – від 01. 12. 2021

Зверніть увагу, протягом одного дня можна ввести не більше одного активного промокоду

Системні вимоги

Мінімальні
ОС: Windows 7 або вище (лише 64-bit), macOS High Sierra або вище
Процесор: Intel Core i3
Графічне пристрій: Intel / AMD Radeon / Nvidia GeForce
Пам'ять: 4 ГБ ОЗУ
DirectX: Версія 11
Місце на диску: 5GB
Рекомендовані
ОС: Windows 7 або вище (лише 64-bit), macOS High Sierra або вище
Процесор: Intel Core i5
Графічне пристрій: Intel / AMD Radeon / Nvidia GeForce
Пам'ять: 8GB ОЗУ
DirectX: Версія 11
Місце на диску: 8GB

Як завантажити Raid Shadow Legends для ПК/Ноутбук?

Натискаємо на кнопку трохи вище і слідуємо інструкціям. Вам потрібно буде скачати файл інсталяції Plarium Play. Відкрити його та встановити на свій комп'ютер. Обов'язково створіть обліковий запис. Він знадобиться для запуску гри та збереження вашого результату. Зверніть увагу, сьогодні почати грати без лаунчера Plarium Play не вдасться.

Події

Нова забавна подія "Погоня за s1mple". Під час події вам потрібно входити в гру протягом семи днів та забирати подарунки. На 7 день ви отримаєте легендарного героя Олександра Стріловержеця раси Вищі ельфи. Він був створений за образом легендарного гравця Олександра s1mple Костильова, який став найкращим гравцем у CS:GO. Це не універсальний герой і може бути корисним лише у певних сутичках проти огрів. Але отримати його також буде приємно. Подія триватиме до 28 січня 2021 року.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more