Закладки

Rail Nation

Альтернативні назви: Рейл Натіон

Гра Rail Nation & ndash; це безкоштовна браузерна гра, в якій ви потрапляєте в невелике сонний місто з залізничною станцією. Почніть свій шлях з менеджера невеликої компанії залізниць. Rail Nation онлайн метою є " Розробляти і рости ! ", А також виконати багато різних завдань, виробляти продукцію або технологічні матеріали , удосконалити транспорт!

Перед тим, як грати в гру Rail Nation , переконайтеся, що ваш комп'ютер відповідає таким системним вимогам, як: частота процесора - 2ГГц; ОЗУ -1ГБ; Відеокарта - 128 МБ. & nbsp; Rail Nation реєстрація не забере у вас багато часу і не викличе складнощів:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; На головній сторінці виберете пункт & laquo; Register now & raquo ;;

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Введіть діючий e-mail;

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Введіть безпечний пароль і повторіть його;

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Виберіть пункт & laquo; Register & raquo ;.
Rail Nation online познайомить вас з невеликим залізничним містечком. Travian Games створили першокласну стратегію гри Rail Nation онлайн , яка починається в романтичному віці залізниці.
Гравець стартує в якості менеджера невеликої залізничної компанії з метою транспортування товарів за допомогою паровозів "Steam", " Dizel " і "Electric". Грати в Rail Nation буде досить цікаво, адже вона являє собою курс ігрової механіки. Переможцем гра Rail Nation стане той гравець , який створить найпрестижніші залізниці! Раунд гри закінчується приблизно через чотири місяці, що передбачає різноманітні зміни в браузерної грі Rail Nation онлайн .
В Rail Nation грати вам не знудить, адже щоб прийти до перемозі, вам необхідно буде завершити різні завдання. По-перше, ваш маленький паровоз може перевозити товари з одного міста в інше в Rail Nation онлайн . Кожне місто потребує сировини, щоб розвиватися і рости. Поблизу заводи виробляють або обробляють матеріали. Наприклад, поїзди в гра Rail Nation мають транспортувати деревину на столярні вироби, а потім ви виробляєте дошки, які доставляєте в місто. А чому б не взяти вантаж вугілля з шахт на зворотному шляху гра Rail Nation ?
В Rail Nation грати завжди приємно, адже графіка гри виконана на вищому рівні! Гра Rail Nation також є складною і захоплюючій бізнес-симуляцією. Ваш зростаючий флот повинен бути збережений, розширений і модернізований. Нові товари вимагають різних виробничих ланцюжків; технології повинні бути вивчені і застосовуватися прибутково в Rail Nation онлайн . Кожна дія має свої наслідки: гравці отримують більше маршрутів, більше слотів локомотива або поліпшені можливості для отримання доходів.
Але не завжди все у вас буде складатися гладко в Rail Nation онлайн : збільшення цін на вугілля під час війни, страйки через зниження продуктивності праці, і пошкоджені локомотиви. Але є й приємні сюрпризи в гра Rail Nation , такі як аукціони, спеціальні пропозиції, або змагання. Це призводить до взаємодії з іншими гравцями - що робить гру Rail Nation онлайн ще більш захоплюючою.
Творець гри Travian Games надає особливого значення многопользовательским функціям Rail Nation online [2 ]. Інші гравці постійно впливають на основні зміни в економіці гри. Ви повинні конкурувати за ресурси і життєво важливо, щоб ви обираєте союзи мудро в гра Rail Nation , адже партнерство може забезпечити важливі бонуси. Учасники також можуть працювати разом, щоб оптимізувати виробничі ланцюжки, або використовувати грошові вкладення для управління заводами в гра Rail Nation . Rail Nation онлайн & ndash; це захоплююча новинка в світі ігор, приєднуйтесь! & nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more