Закладки

Raziel: Dungeon Arena

Альтернативні назви: Raziel

Raziel: Dungeon Arena - Завжди популярна класика жанру

Гра Raziel для мобільних вийшла у світ 2021 року. Оцінена була критиками як дуже обнадійливий проект. Спробуймо розібрати чому так. Адже жанр рольових ігор давно відомий і вигадати щось нове тут практично неможливо. Почасти ви матимете рацію, але хто скасовував якісну RPG гру з детально промальованими текстурами, цікавою легендою та різноманітними збірками персонажів. Raziel: Dungeon Arena якраз такий випадок. Зверніть увагу, тут немає автоматичного пересування. Все як у старі добрі часи – керуємо джойстиком.

Основна кампанія та смертоносні боси

Якщо не вдаватися до деталей, то легенда не нова. Миру загрожує небезпека, диявольські зроду намагаються прорватися і знищити його. Ви, як головний герой, повинні їм протистояти. Крім полчищ монстрів, потрібно знищувати побічних босів на шляху до основного головного Зла. Усього в грі 10 розділів і кожна з них складається з 7-8 частин, які потрібно пройти. Кожна з частин це як міні-підземелля – невелика карта з монстрами (звичайними, рідкісними та легендарними) наприкінці якої міні-бос із нагородою. У завершальних частинах ви зустрінете основних босів та "смачні" артефакти.

Початкові етапи гри можуть здатися простими, але це зроблено для швидкого ознайомлення з грою, і найцікавіше починається трохи пізніше. У вас з'являється вірний супутник, якого можна прокачувати і він даватиме вам бонусні параметри. З'являться нові навички, які можна використовувати для одиночних цілей чи масові. Відкриється таблиця з широким вибором талантів, від них і залежатиме подальший розвиток.

Raziel: Дерево талантів. Як вибрати?

Саме таланти вигідно відрізняють нашу рольову гру від інших. Саме таланти додають хардкору та динаміку битв. Від них також залежить ваш стиль ведення бою. До 30 рівня ви можете безкоштовно скидати отримані окуляри талантів, щоб підібрати напрямок розвитку свого персонажа. У кожного з героїв по кілька гілок розвитку всі вони унікальні. Спробуйте кожну та виберіть під себе. Наприклад, ви граєте лучником, у вас на вибір є:

  • Убивчий рейнджер - вибирайте, якщо хочете завдавати великої шкоди у фантомній формі; гарантує високий рівень ухиляння; відмінно поєднується з токсичним комплектом спорядження.
  • Фантомний рейнджер - завдає високої шкоди з допомоги частих атак; має можливість закликати фантомів; сполучається з комплектом Душі.
  • Мертвий рейнджер - вистрілює додатковими стрілами із нормальною швидкістю атаки, відновлює життя; поєднується з комплектом Втраченої тіні.

Уважно читайте опис і буде простіше розібратися. Ви можете вибрати автоматичний розподіл окулярів талантів, і гра сама вибере те, що вам потрібно. А якщо у вас гарний настрій, то поекспериментуйте і може у вас вдасться створити нового могутнього рейнджера, наприклад. Все залежить від вашої фантазії та бажання.

Як завантажити Raziel: Dungeon Arena безкоштовно? Гра умовно безкоштовна - це означає, що при завантаженні вам не доведеться платити. Але в самій грі є платний контент. Наприклад, можна купити унікальну зовнішність для свого героя, або ж ігрову валюту для швидкого прокачування, або отримати преміум для щоденних призів.

Головна порада наостанок

Як тільки ви знищили боса на рівні не поспішайте натискати кнопку "Залишити підземелля". Дослідіть його, на карті можуть бути заховані скрині:

  • бронзовий
  • срібний
  • золотий

Як ви вже могли здогадатися, у кожному з них знаходяться скарби. Чим вища рідкість - цінніша нагорода. Тому не полінуйтеся і пройдіть по всіх куточках. Той, хто шукає - завжди знайде. Призи в найкращих скринях вам припадуть до смаку.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more