Закладки

Reborn Horizon

Альтернативні назви: Reborn Horizon

Reborn Horizon онлайн & ndash; безкоштовна багатокористувальницька стратегія постапокаліптичній тематики. Ви потрапите у фантастичний світ після страшної масштабної катастрофи. Тут Ви будете правити власною державою, завдання якого відновити сучасну технологію і застосовуючи грубу силу, а також запаси зброї триматися на плаву. Вам не тільки доведеться боротися за виживання, борючись з численними супротивниками, але і всіма силами намагатися розвивати своє місто, здобувати потрібні ресурси, регулярно тренувати армійський склад. Завдяки 2,5 D графіку все, що відбувається іноді здається дійсністю. Занурившись з головою в вируючу подіями атмосферу проекту компанії SlipShift GmbH Ви не будете помічати, як пролітає година за годиною. Усі військові дії спрямовані на те, щоб довести, що Ваша цивілізація має право на існування. І дуже багато залежить від прикладених Вами зусиль. Будьте весь час напоготові, щоб захистити свою власність від несподіваних нападів ворогів. У світі, де править анархія, протриматися дуже нелегко, але хіба Вас налякаєш труднощами?

Reborn Horizon реєстрація перенесе Вас у віртуальний простір, де глобальне потепління і розтанули ледовікі натворили непоправних бід. Повінь викликала безмежну паніку жителів планети. & nbsp; І тільки, той, хто зібравшись з силами кине виклик стихії і не побоїться зіткнень з зневіреними шайками людців, готових вбивати за дріб'язок, зможе з часом не тільки відчути себе комфортно в новому світі, а й поширити свою владу. Створити аккаунт дуже просто. Грати в Reborn Horizon Ви зможете вже після того, як впишіть у відповідні поля таку інформацію: ігрове ім'я, логін, пароль, електронну адресу. До речі, варто зазначити, що даний онлайн продукт досить доступний. Системні вимоги не шокують своєю захмарною і проходити геймплей можна на ПК середніх параметрів.

Перш ніж приступати Reborn Horizon & nbsp; грати, варто розібрати в самій суті гри. На міській карті Ви будете будувати і модернізувати будівлі, а Карта області дає можливість переглядати весь світ в цілому і планувати напад на сусідні табори. Є в інтерфейсі ще такі корисні функції як Світова бесіда, через яку можна зв'язуватися з іншими користувачами, і Вікно інформації та швидкість Ups , де черпаються всі важливі відомості про майбутні події. Тут же доступно прискорювати будівельні часи або навчальні часи.

В Reborn Horizon online Ви будете мати справу з наступними ресурсами: Барахло, Камінь, Їжа, Енергія і Населення. Стежити за станом їх кількості потрібно постійно, якщо Вам дорого розвиток міста. Без ресурсів прогрес призупиняється. Але варто зауважити, що більше ніж потрібно теж не варто накопичувати перерахованого добра. В іншому випадку надлишок витрачається даремно, а кому ж подібне приємним?

Давайте розберемося, які будівлі повинні бути у Вашому місті. Будівництво відіграє далеко не останню роль, і Ви просто зобов'язані приділяти увагу різноманітним об'єктам. Гра Відроджений Горизонт увазі будівництво таких будівель:

- Центр управління & nbsp; (завдяки цьому об'єкту Ви керуєте своїм містом, збираєте важливу інформацію про стан армії, спостерігаєте за пересуванням військ і транспортних засобів);

- Торгові пошти (щоб мати можливість не тільки воювати, але і займатися торгівлею);

- Радіостанція (маяк для вижили, за допомогою якого можливий контакт з навколишнім світом);
- Бараки (місця проживання воїнів, чим більше бараків, тим більше одиниць зможете найняти);

- Халупа (житло для населення, яке є цінним фондом міста, адже прості люди & ndash; це Ваші робочі);

- Фортечні вали (захід обережності, збільшують стійкість військ);

- Башта бойскаута (місце, де солдати несуть вахту заради того, щоб вчасно доповісти про небезпеку нападу);

- Складальний завод (дозволяє розширювати територію володінь);

- Бункер (необхідний для зберігання ресурсів);

- Укриття (секретне будівлі, де ховають цінні матеріали від ворогів).

Ну, з цим питанням зрозуміло, а як бути з необхідними бойовими одиницями? Reborn Horizon гра надає геймерам управляти двома рівнями технологій. Технологія I : Бойскаут, Найманець, Сердита натовп, Снайпер. Технологія II : Джип MG , Велосипедний доглядач, Бульдозер, Команда руйнування, Артилерія, Перепретендент. Ви повинні навчитися всі ці види бойової потужності використовувати розумно і доцільно. Намагайтеся, щоб надійне ополчення завжди було під рукою! Тільки таким чином можливий успіх на полі бою.

& nbsp;

Отже, Вам належить зробити дуже багато в цьому сумбурному світі. Звичайно, це далеко не весь список майбутніх дій і краще самостійно пройти всі захоплюючі випробування. Пам'ятайте, майбутнє в Ваших руках! Нехай здійсниться все задумане, а удача ні на хвилину не відвертається!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more