Закладки

Resident Evil: Revelations

Альтернативні назви: Resident Evil: Revelations, Обитель зла: Одкровення, Обитель зла
Проект розроблений компанією Capcom і є восьмою грою основної серії. Геймплей поєднує в собі першу і четверту частину. Розвиток подій відбувається на кораблі. На пошуки Кріса Редфилда, який останній раз був помічений системою GPS на покинутому круїзному лайнері, відправляються Джилл Валентайн і її напарник в BSAA, Паркер Лучіані. Їм належить досліджувати покинутий корабель, незважаючи на те, що там підстерігають різного роду небезпеки. Крім того, що їх з усіх боків оточують вороги, хлопці ненароком виявляють вірус T-Abyss. Але що ж у цей час відбувається з самим Крісом? Пробравшись через гори разом з Джесікою Шерават (новий агент BSAA), товариші шоковані своєю знахідкою - перед ними штаб терористичної організації Veltro. Звичайно ж, вони тепер повинні запобігти терор, навіть незважаючи на те що вижити серед монстрів буде вкрай важко. Тим, хто буде Resident Evil: Revelations грати доведеться зібрати всі свої сили, щоб пройти ряд уготованих випробувань. Потрапляючи спочатку на одну велику локацію, Ви виявляєте, що не всі двері готові тут же распахнуться перед Вами. Ігровий процес передбачає виконання деяких дій, які допоможуть відкрити доступ до нових ділянкам карти. Для цього буде потрібно шукати картки доступу, ключі, зламувати електрощити, вирішувати головоломки. Дерзайте! Відтепер Ваші вечора перестають бути важкими!

Щоб приступити до геймплею, перш необхідно завантажити Resident Evil: Revelations. Часу цей процес багато не займає, та й системні вимоги цілком осудні, так що ніяких проблем у Вас не повинно виникнути. Як тільки запустіть гру, перед Вами у всій своїй величі оживає Resident Evil: Revelations відео. на платформах Xbox 360, PlayStation 3, Wii U і ПК), то розчаровуватися не доводиться. Все досить реалістично, так що зануритися в ігрову атмосферу зможете миттєво.

Цей кошмар продовжується нескінченно, адже різні тварі лізуть з вентиляційних труб, з'являються з темряви, нападають несподівано і нещадні, як сама смерть. Найчастіше монстри нападають групами і Вам доводитися захищатися від двох-трьох особин одночасно. Щоб стало зрозуміліше, з якими супротивниками доведеться мати справу, наведемо кілька прикладів. Найчастіше доводиться зустрічатися з зазнали мутації чоловічим населенням корабля - Ooze (текучий). Не менш небезпечні мутанти жіночої статі - Морські повзуни, які несподівано вистрибують з води. Вистачає і іншої нечисті: Фенрир - заражений вірусом вовк, Бичок - яка потрапила під мутації риба, Скармігліон - велика істота, для створення якого застосовувалися ДНК акули, Фарфарелло - удосконалений за допомогою вірусу «t-Abyss» мисливець, який може ставати невидимим і багато інших.

Як тільки Ви вирішили Обитель зла: Одкровення завантажити і здійснили свої плани, потрібно задуматися про те, яким персонажем хочете керувати. Їх досить багато: і Джилл Валентайн, і Паркер Лучіані, і Кріс Редфілд, і Джесіка Шерават, і Кіт Ламли, і Квінт Кетчам, та інші. Аптечки і додаткові бонуси доводиться шукати, а боєзапас постійно поповнювати за рахунок знайдених сумок для патронів.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more