Закладки

Одкровення

Альтернативні назви: Одкровення в Інтернеті

Ігри Revelation Online в стилі фантазії.

Китайська компанія-розробник NetEase в 2015 році випустила для тестування на своєму ринку новий ігровий продукт. Через рік гри Revelation стала доступна нашому контингенту гравців, не байдужим до чарівних історій Сходу, PvE / PvP і магічним битвам. До її достоїнств відноситься красу ландшафтів і бездоганний світ, який ви повинні подолати багатьма способами:

 • На особистому pet
 • показано
 • В польоті
 • Використання системи телепорту

Щоб зачарувати досвідчених публічних геймерів, більше 400 розробників працювали над своїм дітищем. Кожен куточок світу був ретельно продуманий у всіх деталях, і під час тестування учасники могли побачити самі. Тепер ви можете грати в гру Revelation, передбачаючи її колосальні можливості.

Зворот у віртуальну реальність. Опинившись у прекрасній іграшці, ви зможете помилуватися фантастичними пейзажами величезного світу. У величезному просторі ви зустрінете друзів і ворогів, вам доведеться зупинити поширення темряви, знищити лютих босів, вступити в ряди гільдії і взяти старий замок штурмом. Щоб почати, потрібно завантажити Revelation, а потім визначити для себе клас героя і його образ:

 • Capper
 • Small
 • Rysoon
 • Mag
 • Winter
 • Druide

Як вже було сказано, існує кілька способів переміщення, але популярність можливості літати. На певному етапі з'являються крила, і з їх допомогою легше досліджувати місцевість. У деяких районах ви опинитеся в справжньому лабіринті висотних будівель, гірських хребтів і густого лісу, обителі чарівних звірів. Освоївши принцип пілотування, цю здатність можна використовувати і під час бою.

На полі бою.

Визначивши класифікацію символів, ви отримуєте його разом з певним набором якостей, які ви будете покращувати. Ваші таланти знадобляться для подальших битв, незалежно від того, куди вони йдуть на Арені або в лігві жахливих істот. Спочатку краще набути досвіду і загострити таланти на звичайних маленьких монстрах. Навчившись визначати свої уразливості, прийшов час йти вивчати більш далекі землі і похмурі підземелля. Саме там живуть найбільш підступні, жорстокі, але досить розумні істоти. Не заперечуйте їх і в хитрості, логіці і майстерності, але так будьте обережні, щоб не потрапити в пастку. Для подібної місії краще зібрати по 5-10 чоловік кожен, а потім легше перемогти. В нагороду ви отримаєте досвід, славу і корисне обладнання. Щоб забезпечити більш блискучий тріумф, організуйте марш від 20 чоловік, а до згаданих призів приєднайтеся до звання справжнього героя.

Продовжуючи в Одкровення грати, настав час подумати про велику кампанію, в якій метою буде захоплення нових територій і замків. У такій грандіозній місії можуть брати участь до 8000 чоловік, де кожен отримає свою частку премії за успішне завершення справи. Оскільки битва може проходити в повітрі, під водою або на землі, така масова різанина виглядає дуже вражаюче.

повозжності в Revelation Online дозволяють вибирати власну тактику: стати агресором або захисником, вести життя або раба. Якщо ви впевнені у своїх силах, покажіть це на Арені, кидаючи виклик іншим учасникам. Приєднуйтесь до гільдій для боротьби і відпочинку разом у спільному будинку. Тут можна навіть побудувати романтичні відносини, а потім в один момент вони розірвані.

В іграх передбачено кілька видів управління:

 • Натисніть для переміщення навігації на основі миші
 • C шляхом захоплення цілей за допомогою клавіш
 • Цільова система для захоплення цілей.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more