Закладки

RimWorld

Альтернативні назви:

RimWorld захоплююча гра у жанрі космічна стратегія. Графіку не можна назвати ні гарною, ні поганою, вона тут унікальна і відповідає загальному стилю гри. Озвучка виконана добре, музичні композиції підібрані вдало і не стомлюватимуть гравців.

У цій грі ви дізнаєтеся історію кількох людей, які пережили аварію космічного лайнера.

Виберіть одного з трьох оповідачів:

  • Кассандра Клессік - для постійного стабільного розвитку
  • Фібі Чілакс - повільний і більш схильний до планомірної забудови лідер
  • Ренді Рендом непередбачувана схильна до авантюр людина

Дізнайтеся історію того, хто вам ближчий за духом або погляньте на ситуацію очима кожного з них проходячи кампанії по черзі.

Ваше завдання, побудувати на краю всесвіту колонію і забезпечити виживання вцілілим після катастрофи.

Для того, щоб досягти успіху:

  1. Дослідіть планету, що стала домом для ваших людей
  2. Налагодьте видобуток будівельних матеріалів та інших ресурсів
  3. Побудуйте фабрики та заводи для виробництва всього необхідного
  4. Вивчайте нові технології, щоб створювати більш потужну зброю та техніку
  5. Забезпечте поселення захисними спорудами
  6. Слідкуйте за настроєм та здоров'ям колоністів

Це основні напрямки діяльності, які дозволять досягти всіх завдань у грі. Але знайти баланс може бути досить складним.

Перед тим як почати грати в RimWorld ви повинні будете пройти коротеньке навчання. Це нормальна процедура для більшості ігор, і вона не займе багато часу. Далі табір поселенців буде повністю у вашому розпорядженні і тільки від вас зуміють вижити люди чи ні.

На планеті, де зореліт зазнав аварії є кілька кліматичних зон. Всі вони відрізняються погодою, флорою та фауною. Побудуйте колонії у кожній із них. Так вижити буде простіше, оскільки в певних біомах легше виробляти їжу, в інших заготовляти деревину або камінь. Таким чином, поселення зможуть допомагати один одному ресурсами. Забезпечте мешканців усім необхідним, це не професійні воїни чи експерти з виживання, а прості люди різних професій. У кожного свій характер і таланти, які можуть стати в нагоді громаді. Намагайтеся давати завдання придатні до звичного людей роду діяльності і тоді вони будуть працювати найбільш ефективно.

Важливо якнайшвидше налагодити виробництво зброї. Не всі представники фауни на планеті будуть дружні до колоністів. Серед місцевих племен є і ворожі, від яких необхідно буде захистити колонії.

Приділяйте увагу медицині, хвороби можуть серйозно уповільнити швидкість розвитку поселення. Виробничі травми та поранення, отримані в бою, можуть вимагати протезування.

Суть гри не досягнення якоїсь мети, а сам процес, в ході якого ви зможете спостерігати трагедії, комічні ситуації і навіть героїзм жителів.

Можна простежити за тим, як складатиметься доля конкретних людей, це може бути дуже захоплюючим.

RimWorld скачати безкоштовно на ПК, ви на жаль, не зможете. Гра доступна для покупки на порталі Steam або на офіційному сайті.

Почніть грати зараз і допоможіть вижити групі людей, які потрапили в халепу!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more