Закладки

Rise of Civilizations

Альтернативні назви: Rise of Civilizations

Rise of Civilizations - військова стратегія від темних часів до феодальної епохи. Вам треба буде пройти шлях розвитку міста від невеликого поселення аж до столиці могутньої держави! Навпаки, розробники гри чуйне ставляться на будь-які пропозиції гравців по поліпшення ігрового процесу, а це вже явний показник якості!

Rise of Civilizations (Світанок цивілізацій) скачати перший етап, який занурить вас у світ середньовіччя, замків і битв! Установчий файл гри досить малий, всього 42 мб. При першому вхід вам буде потрібно встановити додатковий контент (це ще близько 100 мб), що цілком прийнятно для такої графіки. При першому запуску, вас автоматично відправить на найновіший сервер, що дозволить комфортно почати гру, а далі - понеслася! В цілому, як і все в нашому житті. Так, в подібне ви вже грали і так, ви вже це десь бачили. Але, тут можна вижити і без доната, що в подібних стратегіях нереально! Чіткий баланс гри між купленими речами і здобутими.

Как бачите Rise of Civilizations гра не нудна, вам завжди знайдеться, що робити і кого штовхати.

Обратіте увагу, при старті гри ви так само повинні вибрати одну з цивілізацій:

  • Рім - захист піхоти збільшується на 5%, швидкість військ на марші збільшується на 5%, збір продовольства збільшується на 10%, унікальний юніт Легіон.
  • Германія - атака кавалерії збільшується на 5%, швидкість тренування військ збільшується на 5%, відновлення очок дії збільшується на 5%, унікальний юніт Тевтонський лицар.
  • Брітанія - атака стрільців збільшується на 5%, швидкість збору деревини збільшується на 10%, місткість гарнізону альянсу збільшується на 5%, унікальний юніт Лучник з довгим луком.
  • Франція - здоров'я військ збільшується на 2%, швидкість збору каменю збільшується на 10%, швидкість лікування в госпіталі збільшується на 10%, унікальний юніт Метатель сокир.
  • Іспанія - захист кавалерії збільшується на 5%, швидкість збору золота збільшується на 10%, місткість військ збільшується на 10%, унікальний юніт Конкістадор.
  • Японія - атака військ збільшується на 2%, швидкість розвідників на марші збільшується на 30%, місткість тренування військ збільшується на 5%, унікальний юніт Самурай.
  • Корея - захист стрільців збільшується на 5%, місткість госпіталю збільшується на 10%, швидкість досліджень збільшується на 2%, унікальний юніт Хваран.

Ігра Світанок цивілізацій - це яскравий приклад того, як треба робити стратегії. Команда активних розробників робить проект, як для себе і не вигоди заради.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more