Закладки

Rise of Cultures

Альтернативні назви:

Rise of Cultures мобільна стратегія з веселою мультиплікаційною графікою. Музичне оформлення приємне та не нав'язливе.

Почавши після короткого навчання, де ви оволодієте азами гри, виберіть собі аватар і ім'я які будуть використовуватися далі.

Після цього опиняєтеся в невеликому поселенні часів кам'яного віку. Саме це село вам належить зробити величезним мегаполісом через багато епох.

Розвиток у грі відбувається нерівномірно. Найбільший ривок дає перехід у нову эпоху, але цього потрібно виконати ряд умов. Вивчити всі технології доступні в поточній епосі та звести обов'язкові будівлі.

Усього епох у грі вісім

  1. Кам'яний вік.
  2. Бронзовий вік.
  3. Мінойська ера.
  4. Класична Греція.
  5. Древній Рим.
  6. Римська імперія.
  7. Візантійська епоха.
  8. Епоха Франків.

Але розробники не сидять склавши руки, тому на момент, коли ви почнете грати в Rise of Cultures, можуть з'явитися нові. Крім витка у розвитку технологій перехід у нову епоху дає можливість розширити столицю, збільшивши максимальну кількість будівель.

Досліджуйте нові типи будівель та вивчайте нові культури. Розвідайте світ довкола. Створюйте чудеса світу та займайтеся їх удосконаленням. Слідкуйте за основними завданнями та виконуйте їх. Будуйте нові казарми та відкривайте нові види військ.

У столиці ви зможете найняти командувачів для армій. У кожного з них унікальні навички, що розвиваються в процесі гри. Бойова система у грі не обтяжлива, битви відбуваються в автоматичному режимі. Ви дивитеся на битву з боку, в потрібний момент використовуючи спеціальні можливості. Наприклад, посилення ваших воїнів, чи їх лікування, і навіть ослаблення армій противника. Спеціальні можливості потребують перезарядки та можуть бути використані лише через певні інтервали часу. Немаловажну роль відіграє і порядок, у який ви побудуєте ваше військо перед боєм. Варто продумувати, де на полі бою краще розмістити ті чи інші види військ.

Гра, особливо в економіці вимагатиме регулярної уваги. В автоматичному режимі виготовляється лише золото. Виробництво інших ресурсів вимагатиме вашої участі. Постарайтеся, щоб ферми та майстерні не простоювали даремно. Приділяйте увагу населенню, намагайтеся вирішувати проблеми своєчасно та швидко усувати наслідки подій. Підтримуйте рівень щастя населення. Пам'ятайте, що щасливий робітник працює ефективніше.

Крім золота є в грі ще один тип валюти це самоцвіти, вони здатні значно полегшити процес гри. Самоцвіти скупо дають за виконання деяких завдань. Вони набагато цінніші за золото, накопичуйте їх і витрачайте тільки на найважливіші речі. Якщо захочете віддячити розробникам, можете придбати більше самоцвітів за реальні гроші. Розробники точно буде раді, а вам грати стане трохи легше.

Rise of Cultures скачати безкоштовно на Android ви можете за посиланням на цій сторінці.

Допоможіть своєму племені подолати всі негаразди і досягти успіху в розвитку! Почніть грати зараз!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more